Kompaktowa bieżnia do domu

Hej. Szukam jakiejś bieżni do domu, która nie jest stojącym czołgiem. Zamierzam postawić ją w salonie i nie chciałbym, żeby rzucała się w oczy, jakby tam niczego innego nie było :stuck_out_tongue:

Znalazłem kilka takich “foldable”, ale one z kolei wyglądają, jak chiński crap, który zaraz się rozwali (a kosztują po 5-6k, więc nie tak mało).

Na chwilę obecną najbardziej mam na celowniku taką: Bieżnia elektryczna Technogym MyRun (Czarna) - Fitness4you.pl

Postanowiłem jednak napisać tutaj, może ktoś ma jakieś inne, podobne propozycje. Nie pogardzę funkcją treningów z aplikacją typu iFit, czy jakąś podobną. Ewentualna synchronizacja z Apple Health też by była porządana. Cena tak max do 10-15k.

2 polubienia

@Voland opowiadał o bieżni w jednym konkurencyjnym podcaście o lataniu na klawiaturach w 3d :stuck_out_tongue:
Tylko Ty szukasz takiej do chodzenia czy biegania?

2 polubienia

Dorzucam siostrzany wątek forumowy, jeśli tam jeszcze nie byłeś.

Do biegania ;D

jakie prędkości są dla Ciebie?
Bo ja kupowałem WalkingPad R1 do 10km/h, natomiast są już wersje do 12km/h. Jest to jednak nadal mała domowa bieżnia, którą można złożyć. Moja wieczorami trafia w róg gabinetu, a w ciągu dnia jest pod biurkiem w trybie “chodzenia”

1 polubienie

Raczej wolałbym taką do biegania 12-14km/h. Znalazłem jeszcze coś takiego: https://pesport.pl/produkt/innowacyjna-bieznia-elektryczna-loop14-hms/

W dodatku pasuje do mojej czarno-białej chaty xD