Kalendarz iOS

Witam jak juz wiemy wszyscy fantastical odwrocil wiele osob od swojej aplikacji wycieniajac ja troche za drogo wiec masa ludzi ruszyla na lowy w poszukiwaniu nowego kalendarza na swoje iphonixy
Czy ktos moze sie pochwalic czego uzywa i dlaczego
Ja uzywam obecnie TimeTree
a ogolnie poszukuje kalendarza z widokiem rocznym zeby na rocznym widoku pokazywal mi czy cos mam tego dnia zaplanowanego czy nie a nie sam pusty widok roczny

Czekam na wasze doswiadczenia

1lajk

Tak jak wiele innych osób też odinstalowałem Fantastical po ostatnich zmianach.
Spróbowałem kilku innych aplikacji i jednak wróciłem do Fantastical.
Je┼╝eli spojrzysz na obecny model p┼éatno┼Ťci to nie ma r├│┼╝nicy w por├│wnaniu z poprzedni─ů wersj─ů za kt├│r─ů trzeba by┼éo zap┼éaci─ç.
W moim GTD Fantastical sprawia si─Ö ┼Ťwietnie, wszystko za spraw─ů integracji kalendarza i zada┼ä. ┼╗aden inny kalendarz nie ┼é─ůczy tych dw├│ch funkcjonalno┼Ťci jak Fantastical (mo┼╝e kto┼Ť co┼Ť poleci? :slight_smile:)

Je┼╝eli TimeTree ci odpowiada to ja bym nie zmienia┼é. Korzysta┼éem kiedy┼Ť d┼éugo na androidzie (g┼é├│wnie po to ┼╝eby wsp├│┼édzieli─ç kalendarz z rodzin─ů) i ci─Ö┼╝ko by┼éo przej┼Ť─ç na inn─ů aplikacj─Ö. TimeTree jest super!

hmmmm ja nigdy z fantasticala nie korzysta┼éem bo za raz za kalkulator mi przyjdzie p┼éaci─çÔÇŽ
Ja mam kalendarz systemowy a do GTD mam Nozbe i to się bardzo ładnie spina!
Ale oczywi┼Ťcie kwestia tego co potrzebujesz.
Mnie si─Ö podoba ui systemowego kalendarza i dlatego nie chce tego zmieni─ç. Szuka┼éem kiedy┼Ť zamiennik├│w i to co proponowa┼éy pod wzgl─Ödem wygl─ůdu mnie finalnie odrzuci┼éo od pr├│b znalezienia czego┼Ť ciekawego.

Brakuje mi w TimeTree eksportu kalendarza ktory mam zalozony tam i brakuje mi o dziwo mozliwosci zaplacaenia zeby pozbyc sie reklam

Mo┼╝esz korzysta─ç z systemowych kalendarzy w TimeTree.

Jakie reklamy? Jak korzystałem jeszcze kilka miesięcy temu to TimeTree nie posiadał reklam.

Aktualnie testuje Timepage zamiast fantastical. Przyjemnie wygl─ůda.
Polecam je┼Ťli chodzi o roczny widok i inne r├│wnie┼╝ do┼Ť─ç dobre, ja przez lata u┼╝ywa┼éem ze wzgl─Ödu na widok tygodniowy - WeekCal

One s─ů bardzo ma┼éo inwazyjne ale s─ů

Tak ju┼╝ teraz mo┼╝na zaimportowa─ç kalendarz ale chyba wcze┼Ťniej nie da┼éo rady plus ja ju┼╝ mam tan wa┼╝na historie wydarze┼ä kt├│rej nie chcia┼ébym straci─ç

Timepage nardzo ladny - testuje ale brakuje mi w widoku rocznym zeby pokazal ze danego dnia jest wydarzenie

O to może pożecie mi zrozumieć. Czemu Fantastical jest taki fajny. Co ma lepszego od zwykłego kalendarza? To kalendarz. Co tu można lepiej zrobić?

1lajk

M├│wisz o nowym fantasticalu? Nowy ma wiele fajnych funkcji ale raczej skierowany do waskiej grupy os├│b
Fajna opcja jest np proponowanie wolnych terminow z twojego kalendarza dla kogo┼Ť kto chce si─Ö z tob─ů um├│wi─ç
Natural language był zawsze tym głownym atutem tej aplikacji

1lajk

Podda┼éem si─Ö. Wracam z podkulonym ogonem z fantasticala do Google Calendar. Z ┼╝adnego innego nie korzysta┼éo mi si─Ö tak dobrze, jak w┼éa┼Ťnie z GC.

1lajk

Mo┼╝ecie sprawdzi─ç Calendar 366

Bardzo ciekawa alternatywa dla FantasticalÔÇÖla, z wieloma jego funkcjami np. ma zestawy kalendarzy, wiele widok├│w.

2lajki

Ja rozważam Calendars 5 od Readdle. Jest całkiem OK i ma fajny widok podobny z fantastical. I to tylko one time purchase.

Czym się różni calendars z wykupionym pro od calendars 5? W calendars wykupienie pakietu pro+interesting calendars jest tańsze niż w calendars 5

No to wrzucili┼Ťcie ciekawe propozycje. Sam chc─Ö odej┼Ť─ç od Fantasticala ze wzgl─Ödu na nachalne promowanie abonamentu. Napiszcie kilka s┼é├│w jak u┼╝yjecie tych dw├│ch rozwi─ůza┼ä. Sam osobi┼Ťcie sk┼éaniam si─Ö do Calendar 366 bo posiada aplikacj─Ö na MacOS, a lubi─Ö mie─ç sp├│jne ┼Ťrodowisko :sunglasses:

Dobre pytanie - nie mam poj─Öcia

Polecono mi jeszcze inna fajna opcje ktora ma mega fajna fukncje ktora moze mi sie przydac jako djowi bo czesto dodaje bardzo podobne wydarzenia jak np weslele tu i tam na tyle osob od tej do tej itp
wiec WeekCal ma templates co moze byc bardo fajnie wykorzystane

Czy kto┼Ť ma jakie┼Ť przemy┼Ťlenia po czasie? Dzisiaj doszed┼éem do wniosku, ┼╝e mam ju┼╝ do┼Ť─ç tego wyci─ůgania kasy przez Fantasticala i trzeba go zmieni─ç. Znalaz┼éem, ┼╝e kupi┼éem kiedy┼Ť Calendars 5 i chc─Ö spr├│bowa─ç go u┼╝y─ç.

Ja w┼éa┼Ťnie przesiad┼éem si─Ö kilka miesi─Öcy temu z fantastical i jestem bardzo zadowolony.

Jak was czytam, to dochodz─Ö do wniosku, ┼╝e jaki┼Ť dziwny jestem, bo u┼╝ywam kalendarza, notatek i przypomnie┼ä systemowych i tak mam u┼éo┼╝ony workflow, ┼╝e mi ten zestaw robi za kalendarz, notatnik, aplikacj─Ö GTD i co najdziwniejsze - dzia┼éa i mi wystarcza :smiley:
Fakt, zanim do tego doszed┼éem jak to sobie pouk┼éada─ç to by┼éy r├│┼╝ne aplikacje do kalendarzy, by┼éo todo, wunderlist, nozbe, notion, basecamp, nirvanaÔÇŽ a potem okaza┼éo si─Ö, ┼╝e wszystko mam, tylko musz─Ö samodzielnie pomy┼Ťle─ç jak chc─Ö tego u┼╝ywa─ç :smiley:

1lajk

Je┼Ťli chodzi o kalendarz to po prostu zawsze mi brakowa┼éo widoku tygodnia i przez lata u┼╝ywa┼éem Week Calendar. Dodatkowo te┼╝ ┼éadnie zaprezentowanej listy agendy itd.
Kwestia bardziej wizualna niż funkcjonalna, co dotyczy też przypomnień, zawsze bardziej mi się podobała Wunderlist niż Reminders i tak pozostało.

Jak tak teraz patrze na Kalendarz to widz─Ö, ┼╝e te┼╝ ju┼╝ jest widok tygodnia itd :slight_smile: