Kabinówki

16 polubień

ale co poradzę, że Keepal idealnie się nadaje na kabinówke na trasie po Europie?

bo to nie o styl chodzi tylko o praktyczność i ładność

  1. Falcon - praktyczny i ładny
  2. LV - ładny i praktyczny
    :slight_smile:
2 polubienia

Ja to mam z żoną dwie kabinówki i dwie większe walizki Wittchena. Jakoś nie widzę potrzeby kupowania czegoś lepszego jak i tak się obije i odrapie. Ostatnio mi niemiaszki jedną obryły, ale to stanie się z taką za 300 i 1300 zł. W jednej po pierszym wyjeździe zepsuł się wyciągany uchwyt, ale wymienili na gwarancji na nową i tak trzyma się parę lat.

Rimowa superfajne, ale waliza alu waży ponad 5kg dlatego skreślona na wstępie. Jak latam gdzieś daleko nurkować to każdy kg jest istotny (dlatego w meksyku już leży polowa mojego sprzętu od zeszłego roku żebym nie musiał tego targać ze sobą)

no może jak się zgubi w innym mieście to faktycznie, ale jak się zgubi gdzieś na lotnisku to co mu powiesz? Ej gościu jest gdzieś na lotnisku… szukaj.

Przecież ten AirTag to musisz być bardzo blisko żeby Ci powiedział ile metrów od Ciebie się znajduje.
Mam 5 airbagów i uważam, że to fajne urządzenia, ale niekoniecznie do walizki - są bezużyteczne w 90% case’ach.

1 polubienie

Poczekaj do sytuacji, w której widzisz, ze walizka nigdy lotniska, z którego leciałeś nie opuściła, a Tobie wmawiają, ze masz czekać na docelowym, bo na pewno się znajdzie :wink:

e no na lotnisku w warszawie śledziłem sobie walizy od nadania praktycznie cały czas jak sie przemieszczają do samolotu, tak samo na lotniskach pośrednich - w Stambule widziałem dokładnie kiedy wyjechała z samolotu i jak do drugiego trafiają. potrzeba, żeby tylko ktoś w pobliżu airtaga miał iphona z netem no i Ty tez musisz mieć net ale to już oczywista oczywistość:)
jade do gliwic teraz to sobie ostatniego dnia wyjazdu jednego wyśle paczkomatem i zaobczymy jak bardzo da sie go sledzic:)

2 polubienia
1 polubienie

4 kg walizka, przy limicie 7 kg w samolotach. Zakładam, że do latania, nikt tego nie kupi.

5 polubień

Trochę byłem w szoku jak to napisałeś i sprawdziłem i wiem już dlaczego. Ja to nawet nie pamietam, kiedy ostatni raz leciałem niechamerykanskimi liniami, a u nas limitu na carry on nie ma.
Ale to ogólnie dziwne, bo ja nawet jak swego czasu sporo latałem przez Dohę to nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi, a na bank ze dwa razy limit miałem przekroczony w większości podróży :exploding_head:

1 polubienie

nikt nie zwraca uwagi na carry on chyba ze jestes upierdliwym typem, ale jak mam targać ze sobą walizę ktora sama z siebie wazy 4kg to wole plecak lub torbę które ważą po około 1kg:)

3 polubienia

Czasem w Ryanair jak się przedłuża opóźnienie samolotu to obsługa naziemna dla zabicia czasu robi ważenie i mierzenie na wyrywki

2 polubienia

Ale co to za targanie. Spod taksówki na kółeczkach aż do fotela w samolocie. jedyny wysiłek to włożyć i wyjąc z overheada.

Poleci ktoś torbę carry-on do tych gównianych tanich linii co to mają kretyńskie wymiary 40x30x20?

Torba, plecak, nie za miliony monet

Ja mam taki. Przekonalo mnie, ze to nieduza, polska firma. Jakosciowo jest bardzo spoko. Bylem z nim na 4-5 wyjazdach gdzie lecialem tylko z podrecznym i udawalo mi sie do niego spakowac na tydzien. Wymiary troche przekracza, ale jest to plecak wíec na luzie da sie wcisnac w kratki (testowane raz na lotnisku w Katowicach gdzie chyba kazdy plecak sprawdzaja <3).

2 polubienia

ja odpowiem standardowo:)
milion monet to pojecie wzgledne jest:)

1 polubienie

Zatem LV it is :joy: :joy:

A tak na serio to chciałbym zobaczyć jak Oxana zapieprza przez lotnisko z tym wojskowym Falconem na plecach :joy: :joy:

1 polubienie

O matko, jaki ten LV brzydki…
A myślałem, że czegoś takiego jak głupia torba nie da się spierdolić…

1 polubienie

A tak całkiem na serio to kupiłem jakąś brzydką torbę na Allegro za 49 zeta. Na kilka podróży wystarczy.

1 polubienie

Szkoda bo miałem lepszą propozycję, jeszcze z kijem taktycznym.

3 polubienia