🎼 Jakiej muzyki słuchają Wąsacze?

https://twitter.com/pawelorzech/status/1161327367941447686

1 polubienie

Tylko czemu na Spotify, a nie Apple Music #jakzyc, btw te artboardy robiłeś sam do playlist?

Yes. A czemu nie Apple Music? Co ciekawe sporo muzyki jakiej słucham po prostu tam nie ma :o

Jak miałem krótki epizod z Apple Music, to mi to pomogło: Reddit - Dive into anything

ja dzięki @pawelorzech odkryłem aplikację która w wersji darmowej robi import/export Spotify> Music a w wersji płatnej pilnuje aby zawsze była aktualna :slightly_smiling_face:
Nazywa się SongShift

Oraz, Paweł piosenki które dajesz są na  Music więc chyba zrobili update swojej bazy albo słuchasz jeszcze innej muzyki niż pokazujesz :stuck_out_tongue:

Oraz jak dla mnie premiera ostatnich lat - nowy album TOOL :heart_eyes:

Akurat tutaj trafiło i są, ale jak przenosiłem np. moje playlisty “miesięczne” to 10-15% muzyki w AM nie było.

Po niemiecko-ukraińsko-tureckim hip-hopie teraz katuję country.
Chore? Owszem, ale mam do tego prawo.

2 polubienia

Country jest super.

3 polubienia

Poleć coś dobrego bo podchodzę do tego jak pies do jeża. Lubię jeszcze klimaty w stylu Kyuss

Nie jestem jakimś wielkim koneserem i znawcą country. Po prostu lubię.
Moim zdaniem najlepiej zacząć od takich mocnych klasyków, czym popularniejszych, tym lepiej. Bo jak się pójdzie w głąb country, to już naprawdę taka szczerbata, pukająca siostry Alabama z flagą konfederacji na zderzaku wjeżdża.

John Denver, Tom T. Hall, Willie Nelson, George Strait, a może nawet Garth Brooks. Jak to nie siądzie, to raczej nic nie siądzie.
Ze współczesnych mam obsesje na punkcie The White Buffalo. To takie nie do końca country, dużo mocniejsze, ale jak przypierdzieli to wysadza z butów.

1 polubienie

Polecam też mocno Mississippi blues, który często jest jak country.

Polecam albumik. Katuję już wiele lat na okrągło. Wykonanie St. James infirmary jak dla mnie najlepsze ze wszystkich jakie słyszałem.

2 polubienia

73 posty i chyba nie trafiłem na nikogo z elektroniką, kiedyś tylko drum and bass, oraz różne odmiany, lżejsze i mocniejsze, teraz z wiekiem nadal dnb ale również co wpadnie w ucho, choć nigdy nie przepadałem za metalem, rockiem, czy disco polo :stuck_out_tongue:

Coś lekkiego

Coś mocniejszego

https://soundcloud.com/methlab-recordings/mlp002-current-value-time-rubber-revenant-methlab-recordings

Mam ciarki :smiley:

1 polubienie

Plan na dziś:
Ile wlezie 20 syl:

Oraz Aphex Twin:

1 polubienie

Ktoś się wybiera na koncert?

nowy Tool wyszedł

Jeszcze nie mam zdania co do albumu.

1 polubienie

Czasem lubię włączyć sobie jakiś utwór nieco starszy, nie do końca z mojej młodości. Pan Wodecki był królem! Lubię wracać do tego:

2 polubienia

Był królem!

A ja dziś trafiłem na Vienia i Bovską. Bovską bardzo lubię od debiutu, Vienia uważam za wsioka od debiutu. Ale ten kawałek ma taki podkład, że się zesrałem. Vieniowi zmienić słowa (nawet mogę mu napisać) i będzie kozak jak siemasz!

EDIT: Clip świetny!

1 polubienie

Nowy Mike Patton - Corpse Flower

Wspaniały album. Po prostu wspaniały!!!

1 polubienie