🎼 Jakiej muzyki słuchają Wąsacze?

5 polubień

Od prawie miesiąca katuję cały czas ten utwór. Jak dla mnie super dobry utwór. Zespół Manchester Orchestra dopiero poznałem ale im więcej słucham tym bardziej mi się podobają ich piosenki :slight_smile:

Zresztą inną ich piosenkę też bardzo polecam jak ktoś takie klimaty lubi.

2 polubienia
1 polubienie

Nie jest to w ogóle mój styl, więc włączyłem tylko z ciekawości i nagle słucham już któryś raz w pętli i WTF, co ona wyprawia z głosem…

1 polubienie

Włącza efekt stopą bo nie wierzysz chyba, że ona tak sama z siebie.

Aż tak się nie znam, ale prawdziwie na żywo (wyżej to montaż z sesji live pod audio z albumu) też growluje i nie ma żadnego efektu pod stopą, więc albo ktoś jej zdalnie przełącza, albo potrafi to serio

Dawno mnie tu nie było ale muszę się podzielić tym, bo jest piękne:

Ps mam nadzieję, że nie ma banów za LoFi :speak_no_evil:

3 polubienia

LoFi to tylko najlepsza muzyka do pracy. Prove me wrong.
Szczególnie dla mnie - nie mogę słuchać muzyki, która ma jakiekolwiek słowa. Nie potrafię się wtedy skupić na niczym innym niż na tekscie.

4 polubienia
4 polubienia

@erdeka OMG :heart: dziękuję Ci za to!

@pawelorzech coś do przetestowania na nowych głośnikach!

2 polubienia

Piękne, dziękuję. Drugi dzień katuję na spoti.

1 polubienie

O jaki on jest dobry:

A trafiłem na niego tak:

1 polubienie

Joyner Lucas to świetny zawodnik, ale wspomniany też E-40 to jest dla mnie fenomen, gość jest po 50 a jego styl nie postarzał się ani odrobinę i dalej wydaje - chyba już ponad 20 albumów ma na koncie jeśli dobrze pamiętam.

1 polubienie

Oj tak, tak Byczq +1, bez tego moja przygoda z kodem nigdy by się nie zaczęła.
Dla tych, którym spodobała się składanka wiosenna, polecam cały kanał z sympatycznym Szopem. Znalazłem tam niezliczone ilości skarbów

2 polubienia

Nowy problem z Dawidem. Ja akurat takiego rapu nie, ale dla refrenów i końcówki będę sobie słuchać <3

4 polubienia

i nowy Mata

3:37 polecam i pozdrawiam

5 polubień

sorry za double, ale dorzucam coś z innej beczki, mocnego i ciężkiego, uruchamiać tylko z subwooferem

https://tidal.com/browse/album/98589211

Pod względem muzycznym to chyba nie może być mi dalej do tego utworu. Samego tekstu w sumie w połowie nie zrozumiałem :smiley:
Ale szanuje za Kurskiego.

bez kitu, strasznie sepleni. Nawet Patoreakcja brzmi jak “patoreakcza”.
Ale sam numer i klip jest :ok_hand:

Tekst jest okej, ale on nie ma ani flow ani głosu. Masakra.

Klip świetny za to.