Jaki Czajnik wybrać

I jak ktoś mi chce powiedzieć jak zrobić w regex, żeby matchowało mi liczbę razem z odsetkami czyli żeby z tego stringa:

{“USD_PHP”:51.202963}

skopiować tylko to:

51.202963

to ja bardzo chętnie się nauczę, bo ja nie umim.

(uśmiecham się do @JoseArcadioMorales, bo to jest jakaś banalna rzecz, ale ja jestem na to za głupi)

Teraz muszę odpalić ajfona.

W sumie jest to doskonała wymówka żeby po wypłacie kupić iPada mini. ~2.3DKT

3 polubienia

iPad mini to najlepszy iPad

1 polubienie

A weż daj tak:

3 polubienia

Noice. Tylko nigdy nie wiem o co z tym słownikiem chodzi. Będę musiał gdzieś się pouczyć, bo to dla mnie czarna magia. Bóg zapłać! :heart:

No kurła, jak czysto, jak pięknie. O dziewięć akcji mniej!

Dzię-ku-je-my!

https://www.icloud.com/shortcuts/5fd9fd51877748ccbd7965169008d3c4

3 polubienia

Oficjalnie: Czajnik czeskiej firmy Concept nie leje ani kropelki. Wybór temperatury jest mi absolutnie zbędny ale sprawdziłem że działa i działa spoko.

Polecanko.

14 polubień

Przyszedłem tu z łopatą, żeby się poskarżyć, że wczoraj mi czajnik umarł i teraz muszę cały ten wątek przeczytać, wstępnie przebrać i skonsultować z dyrektorem finansowym

1 polubienie

Jak już zakupisz to daj znać i dlaczego. Mi też się zbliża zakup.

ja jestem zboczony i bede zawsze polecal kitchenaidy karmelkowe:)

Wziąłem ten, co Tadek - dyrektor finansowy zaakceptował. A jak w 1.5 roku Tadkowi nie padł, to jest niedozajebania

4 polubienia

Czeska firma, nie ma lipy

563943faa12168de0a21510afcb0ccc7

2 polubienia

A taka ciekawostka - mój zelmer wytrzymał niemal doskonale 4 lata (pierwszy raz był odpalony 1.10.2019, jak zaczynałem studia), a jak umarł, to wywalił i różnicówkę, i nadprądowy

kurde mój pierwszy czajnik noname przeżył od 2005 do 2019 kiedy go wyrzuciłem jak przeniosłem się na Kitchenaida i ten od sierpnia 2k19 chodzi jak zły cały czas:)