Ja chcę!

Dokładnie. A ja się o tym przekonuję już blisko 20 lat.

a jak ktoś ma opłacone na rok z góry? XD

1 polubienie

To jest super ziom.

2 polubienia

Ja chcę znów mieć telefon z Androidem. Najlepiej Pixela wielkości iPhone 12 mini.

3 polubienia

Ja przyjmę Pixela 6 i będę kochał jak dziecko którego nie planuję :smiley:

4 polubienia

Kurde, BAAARDZO liczyłem, że Pixel 6 pójdzie drogą Pixela 5 jeżeli chodzi o rozmiar. Chcę telefon 5.8"

Tymczasem przecieki:

Sadness.

Czemu nie Asus Zenfone jeśli tylko Android wchodzi w grę?

Chciałem w zeszłym roku przesiąść się na Pixela, głównie dla aparatu i wsparcia oraz integracji ze wszystkim co mam od Google. Form factor był dodatkowym plusem bo piąteczka idealnie leży w dłoni.

Nie rozważałem innych telefonów bo rozmiar miał być tylko idealną wisienką na torcie.

Ale jeżeli powyższe się potrwierdzi to będę patrzył na tego Asusa i to mocno.

poza rozmiarem wygladaja ok, wreszcie jakies sensowne baterie

Czemu nie ma tego w “goprzkich”? Fuck… chcę mały telefon!!! Niech mi świat da możliwość wysrania ze swojej kieszeni 12 mini!!!

Nie ma w gorzkich bo nie wiem na ile to jest potwierdzone info.

https://www.instagram.com/p/CSE_kiPrNHG/?utm_medium=copy_link

Jezu, jakie to brzydkie

5 polubień

Jeżu, Tadek, ostrzegaj, albo taguj #NSFW,

jestem przed jedzeniem i straciłem apetyt

5 polubień

Faktycznie wizualnie niezły rzyg ale i tak go chcę.

1 polubienie

ja to bym chciał się dowiedzieć co jest na Twoim filmiku, bo mi się nie ładuje :slight_smile:

Android i Windows friendly? Plik mp4 pokazujący animację 3D o fotelu zintegrowanym z monitorem i podstawą pod klawiaturę i mysz, pozwalający pracować konwencjonalnie, a także horyzontalnie z monitorem ustawionym poziomo nad głową, a klawiaturą prawie w pionie.

1 polubienie

Widzialem to chyba gdzieś indziej - to ten, w którym mysz nie podlega prawu powszechnego ciążenia?