Ja chcę!

Czego Wy chcecie? Zmiany władzy w PL, nowego telefonu, promocji na odkurzacz, powrotu Windows Mobile, śmierci konfidentów?

Ja chcę Pixela 6, którego będzie można kupić w oficjalnej dystrybucji w Polsce!

Dopisujcie czego oczekujecie od świata. Może dzięki temu uświadomicie mi/nam, że chcemy czegoś o czym wcześniej nie wiedzieliśmy.

10 polubień

Ja też chcę Pixela. Nie musi być w Polsce.

2 polubienia

Ja bym chciał pokoju na świecie, żeby ludzie byli równi i nie doświadczali głodu. Chciałbym pozdrowić moja mamę i powiedzieć ze jak wygram ten konkurs na miss to będę jeździł po całym świecie i zakładał fundacje dobroczynne!!!

A tak serio to żeby mi wersji mini w iphonach nie kończyli :no_good_man:

8 polubień

Ja, jeżeli chodzi o jakieś wydarzenie związane z technologią, z takich przyziemnych i mało ambitnych “chciejstw”, to chcę oficjalnego, stacjonarnego Apple Store. najlepiej w Krakowie (to się nigdy nie wydarzy).

5 polubień

Z rzeczy egoistycznych to ja bym chciał powrotu klimatu lat 80-tych chociaż na kilka lat. Kolory, design, stylowa i przede wszystkim muzyka. Synthwave to miłość.

Z rzeczy mniej egoistycznych chciałbym, żeby wszystkie religie w pizdu wymiotło z tego świata. Religie to według mnie zło i źródło 90% konfliktów w historii ludzkości. Chce, żeby coraz więcej ludzi wybierało naukę i fakty, aż pewnego dnia świat obudzi się bez ani jednej osoby wierzącej.

16 polubień

Ja niczego innego już nie chce niż końca upałów.

2 polubienia

Agree!
A jeśli już nie da się wymieść wszelkich religii to niech chociaż dzieciaki uczą (jeśli już ich starzy zmusili) się w szkole religioznawstwa a nie religii.

Co do mody to ona wraca. Ostatnio byłem na imprezce w stylu PRL ('80 w sumie się załapywały) i jak założyłem na siebie takie coś:

to podczas wizyty w 3 sklepach nie wzbudziłem żadnego zdziwienia. Niemalże wmieszałem się w tłum.

13 polubień

Religia sama w sobie nie jest moim zdaniem groźna. Fanatyzm jest. Ja nie mam problemu z tym, że niektórym ludziom lepiej się żyje w wierze, że jest jakiś wyższy cel i jest jakaś siła która nad nimi czuwa i nimi steruję. Jakiś byt do którego mogą się zwrócić w trudzie i chwilach słabości.

Chciałbym rozdziału państwa od kościoła. Po pierwsze wiara to sprawa osobista każdej osoby i jakieś publiczne grupowe partyjne wycieczki do kościoła to jakaś pomyłka i publicity stunt żeby zyskać przychylność wierzących wyborców. Po drugie rząd reprezentuje (w teorii) wszystkich obywateli, niezależnie od ich wyznania więc nie powinien dawać do zrozumienia ze niektóre grupy faworyzuje.

3 polubienia

Ja chcę żebyśmy nie szli już w kwestie religijne tylko w nasze “chciejstwa”.

6 polubień

A tak najbardziej to “Ja chcę” miec po prostu święty spokój. Bez ludzi którzy sie przypieprzają o byle co, bez fachowców próbujących mi uświadomić że wiedzą lepiej jak powinienem żyć. Mam gdzieś co oni myślą, ale ciągle powtarzanie im tego bywa męczące.

I chce w końcu grę na PS5 o kotku w post apokaliptycznym świecie pełnym androidów . Ile można czekać?

5 polubień

Ja mam wrażenie, że to trwa tak od dobrych dwóch lat :smiley:

Nigdy Youtube nie polecało mi tak często klipów z Miami Vice jak teraz ( :green_heart:). A dziś rano YT Music dorzuciło mi La Roux do odświeżenia.

1 polubienie

Wincyj.

1 polubienie

Ja chcę:

  • by doba była dłuższa
  • by mój prokastynator przestał tak krzyczeć, kiedy bardzo chcę zajmować się swoimi rzeczami
  • by przestać wymyślać sobie wymówki i porządnie zająć się swoim projektem
  • by wygrać miliony w totka bez grania w totka
  • by świat wrócił do normalności (ale puste przychodnie niech zostaną, luksus pójścia do lekarza POZ z buta jest niesamowity)
  • by Daft Punk dał ostatni koncert
  • by więcej osób doceniło moje zdjęcia / algorytm na Instagramie nie był nastawiony wyłącznie na zysk
  • by dojechać i bezpiecznie wrócić do domu z urlopu - jedziemy przez Polskę całą rodzinką w moim aucie, ja będę kierowcą
11 polubień

Ja chce byc mlodszy. Reszte sobie zalatwie. Albo przejsc reinkarnacje ale zeby wszystko pamietac. Od zwasze marzylem ze rodze sie niemowlakiem ale z pamiecia doroslego.

Ja bym chciał, żeby mi się chciało chcieć…

Bo często mi się nic nie chce, chyba że świętego spokoju i odpoczynku…

4 polubienia

… żeby temat Gorzkie Żale umar śmierciom naturalnom

8 polubień

Ja chcę spać.

1 polubienie

Ja chce wiedźmina 4 już tutaj i teraz :smiley:

Nie gram w gry za bardzo, żadna mnie nigdy nie wciągnęła na dłużej. Oprócz jednej- Wiedźmina 3. Przeszedłem już 7 razy. Nie mogę doczekać się następcy, na szczęście wiemy już, że taka będzie :slight_smile:

2 polubienia

Ja bym chciał, żeby technologia mnie nie zaskakiwała negatywnie jak dziś

9 polubień

Ja chcę Disney Plus w Polsce (bez kombinowania tak jak obecnie z VPN).

7 polubień