iOS14 - megathread

Jaki masz problem z Nozbe? U mnie jedyny issue, to fakt że nie mogę ustawić plakietek na ikonie. Poza tym wszystko jest ok.

Przywrócić można, ale tylko serwis może😅

szybkie pytanie, czy appka Banku Millennium działa pod iOS 14?

Czy trzeba dzwonić do Radosława, żeby odblokował?

Działa milenium, mBank, Curve, Revolut, twisto. Tyle testowałem.

4 polubienia

Nie mogłem jej włączyć przez jakieś 3 tyg aż odinstalowałem i przeszedłem na Przypomnienia

U mnie nie działał NN TFI… ale mBank, revolut, curve, Pekao, Citihandlowy działały

1 polubienie

Działa tez Getin Bank i Idea Bank

1 polubienie

Ja wiem, że upały ostatnio i w ogóle taki mamy klimat, ale wcześniej tak nie miałem, żeby telefon gotował mi się w ręce… też tak macie? Myślę że to własnie jest przyczyna tego czemu Spotify działa w offline czasami, albo w ogóle nie ma LTE. Apki przez ostatnie dni mi lagują, nawet safari. Jestem rozczarowany tą BETĄ xD

1 polubienie

Dokładnie. Naprawdę dla widgetów nie warto jej instalować.

Poza pogodą+kalendarz, którą i tak mam na lewym ekranie to jedyny SUPER FICZER jaki dodali to “Biblioteka aplikacji”, którą android ma chyba od wersji 1.0 xD W dodatku usunęli skrót do ulubionych kontaktów, który był w pytę w iOS13. Teraz muszę klikać. Nie lubię dużo klikać :smiley:

Dziękuję Wam bardzo!

powiedzcie jeszcze, czy ING i to będą już wszystkie które mam :sweat_smile: wtedy mogę instalować 14

Akurat tego pozbyłem się rok temu…

Alior Bank też działa jakby co :smiley:

1 polubienie
  • revolut
  • bnp paribas
  • nest bank
  • tsb
  • twisto
    U mnie działają :smiley:
1 polubienie

Mam iPhone X z iOS 14 i każdy głośnik po BT jest jakieś 20-30 procent cichszy. Sprawdzałem mój vs iPhone 7 dziewczyny z iOS 13…

No to wróć do iOS 13 :joy:

1 polubienie

U mnie jest na odwrot, na iOS14 głośniej na bt xD

1 polubienie

A mi wczoraj znowu wyskoczył restart iPhona podczas przeglądania App Store i za kilka godzin Apple Watch

ING działa od drugiej bety bez problemów :smiley:

1 polubienie

W ogóle to patrzcie jaka super rzecz.

Settings > Passwords > Security Recommendations

4 polubienia