iOS14 - megathread

iPhone Xs

To nie wiem, miałem iPhone SE było wszystko Ok (gdy iPhone nie był na dobrym poziomie pojawiał się czarny pasek na gorze lub dole, a teraz obraz nie pasuje do siebie) później gdy wymieniłem telefon na 8 plus zepsuło się i teraz na 11 pro dalej jest niedobrze. Trzeba się mocno postarać żeby dobrze wyszło

Ale gowno ten iOS 14… mogłem ciągnąć od lewej widżet z ulubionymi kontaktami albo pogoda i tego teraz nie ma :person_facepalming:t2: Nie polecam…

Zamiast mordek mogę dodać skróty co jest dla mnie bez sensu. Ta pogoda co się nie ładuje nawet po restarcie telefonu XD

U mnie wystarczyło usunąć i ponownie dodać widget. Pamiętaj, że to Beta.

2 polubienia

U mnie nie działa ani w stosie, ani jako osobny widżet. Jedyny plus to widżet kalendarza bo widze co mam na dzisiaj :smiley:

P.S działa mały i duży, średni nie :smiley:

Mimo że pogoda dalej nie działa, schowanie potrzebnych lecz nieużywanych apek daje fajny porządek na ekranie.

U mnie pogoda też na ekranie widżetów często nic nie pokazuje ale za to między ikonami już działa normalnie. W B1 i B2 często też pokazywała mi Cupertino więc musiałem wejść w app pogody, żeby zobaczyć dla swojej lokalizacji.

Nie wiem o co kaman, ale ustawiłem dwie pogody obok siebie, potem kasowałem, potem znowu ustawiłem i tak z 10x, i w końcu działa :slight_smile:

Ja wiem o co kaman :joy: to beta

3 polubienia

Czasami mam wrażenie że ludzie zapominają o tym że zgodzili się być królikami doświadczanymi instalując beta os

5 polubień

Mi beta 2 rozwaliła Music app - aplikacja wyłączała się po paru sekundach, jeśli telefon był online. Zgłosiłem radar i tyle. Do b3 mój tel był w airplane mode kiedy słuchałem muzyki :smiley:
Tez nie ogarniam takiego narzekania.

4 polubienia

Jak coś to na iOS 13 wszystko w miarę działa w dalszym ciągu :sunglasses:

7 polubień

Mi już tez. Beta 3 wszystko naprawiła.

1 polubienie

No nie mogę tak tylko patrzeć na tego iOS 14. Jest już dość bezpieczne instalowanie na swoim telefonie? Nie zbrickuje go sobie? :sweat_smile:

2 polubienia

Hmm, jest dość stabilnie, telefonu na pewno nie zbrickujesz(chociaż przy pierwszej becie były takie przypadki). W Dev 4 błędów nie znalazłem, czasem zdarzą się jedynie jakieś spadki płynności.

2 polubienia

Spadki płynności są. Czasami mam problem z zasięgiem LTE w środku miasta. Restart telefonu pomaga. Poza tym działa stabilnie i nic się nie krzaczy.

edit: niby pokazuje LTE, Spotify krzyczy, że jest w trybie offline, a Safari nie odtwarza żadnych treści, YT to samo. Od trzech tygodni mam iOS14 i dwa razy miałem taki przypadek.

1 polubienie

U mnie szacunek do własnego zdrowia przeważa pokusę próbowania nowości.

2 polubienia

Po tym (miałem ten problem) - nigdy więcej bet.

1 polubienie

Nie polecam.

  • Problem ze Spotify (tryb offline)
  • sporadyczne wyłączanie telefonu
  • spory procent apek nie działa (np. nozbe, niektóre bankowe)
  • problemy ze skrótami Siri

Według mnie zmienili nie wiele i nie warto dlatego ryzykować…

Gdyby nie beta na zegarku której nie można wrócić to bym zrezygnował…