Instagram - co i czym fotografują Wąsy?

Cześć,
to mój debiut na forum (jakimkolwiek), stąd też w chwili, w której Wojtek wspomniał na Telegramie o elektrodzie musiałem zweryfikować o co tak naprawdę chodzi :slight_smile: To nie żart. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali.

Na co dzień stosunkowo intensywnie “fotografuję” smartfonem (iPhone 12, wcześniej 4s, 6, 6s, 8, 8 Plus). Sprawia mi to dużo frajdy i daje sporo satysfakcji. Lubię dzielić się efektami tej zabawy z innymi (m.in. na Instagramie, VSCO). Z tego co udało mi się ustalić, pośród Wąsaczy jest więcej takich osób (nie wspominając już o Pawle).

Chciałbym dowiedzieć się, czym i co fotografujecie… Chętnie poznam Waszą twórczość. Czołem!

Instagram: instagram.com/mpyqa
VSCO: vsco.co/mpyqa

2 polubienia

Tutaj znajdziesz trochę fajnych zdjęć robionych przez wąsaczy. Niestety nie w każdym poście jest info czym zdjęcia zostały zrobione

Cześć!
Nie znam się za bardzo na robieniu zdjęć, ale kręci mnie fotografia uliczna, więc czasami pstrykam lustrzanką Canona z obiektywem (zazwyczaj) 50mm f1.4. Zdarza mi się też czasem użyć iPhone X, jeśli nie mam aparatu pod ręką, ale prawdę mówiąc nie przepadam za robieniem zdjęć przy użyciu telefonu.
Zapraszam na mojego Instagrama: instagram.com/zbieramfotony

1 polubienie

Na moim IG za wiele się nie dzieje, ale używam iPhone X, czasem Canona G7X II, ale to prawie tylko do prostego video. A jak fotografuję coś bardziej pro, to Nikon D810 ze 135 mm (:heart:) lub 50 mm, baaardzo okazjonalnie 35 mm.

Instagram: https://www.instagram.com/thomas_voland

Update:
Odnośnie tematu zdjęć, to z wszystkim poza modelkami jakoś mi nie po drodze, ale lata temu jeszcze były motocykle.

U mnie na Instagramie lecą fotki z telefonów jakie aktualnie posiadam + zdjęcia z Mavica Mini 1 generacji. Teraz robię zdjęcia Samsungiem S10, wcześniej był to Huawei P10.

Obrabiam zdjęcia Lightroomem Mobile - jest tani (dużo tańszy od zwykłego), mam 1 TB miejsca na zdjęcia, udostępnianie albumów - czego chcieć więcej? :smiley: Czasem do okładek i stories używam Adobe Spark Post, jak chcę zaszaleć to Adobe Ps Camera - oba w wersji darmowej.

Mój Instagram: https://www.instagram.com/cristo256/

Instagram? Never heard of her…

Mój Instagram: https://www.instagram.com/grzegorzskowron/

Głównie wrzucam jedzonko, czasem jakiś widok ze spaceru. A na stories - książkę, które aktualnie skończyłem z krótką opinią.

Obecnie strzelam iPhonem 12 pro, wcześniej iPhonemXS, najczęściej #nofilter.

I cyk, już Was wszystkich obserwuję :smiley:

4 polubienia

Kiedyś zajmowałem się fotografia, głównie modelki, moda i tym podobne sprawy. Obecnie jedynie… buty z mojej pasji (ręczne malowanie obuwia).

https://Instagram.com/theshine.shoes

3 polubienia

Followed by Michał Kędziora, wow.

1 polubienie

Akurat z Michałem się znam :wink:

1 polubienie

+10 do już wysokiej zajebistosci :slight_smile:

1 polubienie

jest na czy oko zawiesic

2 polubienia