III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

Nie ma co popadać w paranoje. Przecież nie spędzisz życia w piwnicy :joy:

Widziałeś ludzi na wykop.pl?

9 polubień

Nie wchodzę na takie rakowe strony :rofl:

Czyli można zrobić dla szczepionych :slight_smile:

Albo każdy w banieczce:

7 polubień

A Spidersweb i Bezprawnik? :wink:

3 polubienia

Może kongregacja w Pradze? :smiley:

4 polubienia

Tam też nie, mam RSS od tego, pełni funkcję gumki bezpieczeństwa :stuck_out_tongue:

MOŻE KONGREGACJA W PRADZE

Piwo tańsze niż woda.

7 polubień

AHOJ! Jo za.

Tak naprawdę to chętnie spróbowałbym tej kongregacji, myślę, że to bezcenne doświadczenie.

2 polubienia

ja to po prawie 2 latach w domu nie wiem czy umiałbym w rozmawianie z “obcymi” ludźmi… W ograniczonej przestrzeni… Disko z podstawówki style.

2 polubienia

Jak niedawno byłem na bilardzie to nie miałem problemów ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

W Pradze można pić w parku. Właściwie wszędzie można pić. Tylko nie przy placu zabaw o czym przekonałem się płacąc jedyny mandat za picie piwa w Pradze.

7 polubień

chyba trzeba będzie zrealizować tan szalony pomysł w takim razie! :slight_smile:

1 polubienie

Jakbyś się wybierał to pisz :slight_smile:

1 polubienie

Ewentualnie w Krk.

2 polubienia

W tym roku odpada, bo jestem chwilowo bezdomny, mieszkam w przyczepie i mam milion rzeczy na głowie, ale w przyszłym, jeśli będzie jakieś picie w praskim parku, to wpadam.

(Pod warunkiem, ze obejrzysz do tego czasu Parks and Rec.)

5 polubień

Trzeba zrobić w dudalandzie żeby @piotrek69 wrócił na łono ojczyzny :joy:

Ni :eggplant:. Poza tym nie lubię takiego siedzenia przy stole w pubie i picia piwa i w sumie nie robienia nic innego. Wole jakoś aktywnie spędzić czas z piwem, wiec park byłby spoko.
Poza tym w Czechach jest legalne coś, co w Polsce nie.

6 polubień

Zdekryminalizowanie, nie legalne. Czyt. możesz palić jak masz, ale kupić oficjalnie nigdzie nie kupisz :wink:

1 polubienie