III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

Wiem że to nie takie oczywiste, ale zdarzają się w jednym mieście dwie knajpy o tej samej nazwie :smiley:

BTW. Napiwek w Poznaniu potwierdzony. W następnym tygodniu wrzucimy cały zestaw informacji. Ale widzimy się 24.08, o 18:00 w Napiwku, w Poznaniu :slight_smile:

6 polubień

Kurde chyba pierwszy zjazd czegoś na jakim będę :smiley:

Git, urlop na 23.08 klepniety już od miesiąca, teraz tylko jakiś nocleg i lecim.

Ja bym sobie bilet pkp zakupił, ale ciągle się zastanawiam o której bym chciał wracać :smiley: i mam duży problem z tym, bo z jednej strony nie chce mi się zbyt wcześnie, z drugiej co ja będę w tej pyrlandii robił jak mi czas wolny zostanie?

1 polubienie

W Avenidzie jest taki kebab. Sprzedają piwko od 09:00 :smiley:

1 polubienie

Znalazłeś coś ciekawszego niż ten Focus Hotel? Powoli będę chyba rezerwował.

Specjalnie nie szukałem. Wziąłem Focusa.

Znalazłem teraz Park Inn by Radisson, 350m od miejsca Kongregacji😁

1 polubienie

Fajnie. Teraz widzę na mapie, że ten Focus jest 1.5km - więc chyba zaryzykuję spacerek .:stuck_out_tongue: Niecałe 20 minut piechotą to będzie przyjemność jeśli pogoda dopisze.

2 polubienia

Masz jakiś link?

Ja niestety tego dnia wyjeżdżam z rodzinką nad morze. :confused: Może w przyszłym roku się uda.

Muszę ten plan przedstawić przyszłej małżowinie.
Ewentualnie to gdyby ktoś był chętne to sala i zespół opłacone. Wódka kupiona

to moze latwiej by wam bylo dojechan na to wesele…bedzie i fotograf i wodeczka i inne rzeczy:P

a co do zjazdu w UK to moze i ja bym sie podpial i wpadl z Dublina

2 polubienia

Oooo w moje imieniny!!!

900m od Kongregacji, 230zł za dwie noce przy dwóch osobach z osobną łazienką, wygląda super, rezerwacja poczyniona, widzimy się w sierpniu :smiley: A to i tak wszystko przy starym mieście, więc można jakiś after/before zrobić gdziekolwiek bo mamy blisko.
http://www.booking.com/Share-OwPkSH2

4 polubienia

Ja mam wielki dylemat czy na bogato pokój dla jednej osoby, czy może łóżko w hostelu po kosztach czy w ogóle pierwszy pociąg i wyspać się w pociągu :slight_smile:

1 polubienie

Tylko #cebula i pociąg nocny xD

Lol, ceny pokoi o których tu mówimy to <200 pln, także chyba nie kosmos. Śniadanie w cenie, więc moźesz spokojnie odjąć 30 pln, to się robi już ze 150 za samo spanie. Jak jedziesz autem to możesz odliczyć parking bo część daje za free parking, więc kolejne 40-50 odpada. Za 100 warto się przekimać chyba w wygodzie :wink:

1 polubienie

Niby tak :slight_smile: po prostu ciagle się nie mogę przyzwyczaić że noc w hotelu kosztuje 10% pensji. :slight_smile:
Wiesz jak jest, człowiek z biedy może wyjdzie, ale bieda z człowieka już nie - nawet jak się zarabia więcej niż kiedyś to myślenie zostaje.

1 polubienie