III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

Ja mam wrażenie, że u mnie skończy się podobnie, albo wezmę słuchawki do słuchania czegoś albo ewentualnie kindla dołożę, ale wątpię, bo to doba tylko :smiley:
Może wykorzystam czas w pociągu na przetestowanie empik premium - wykupię na miesiąc i zobaczę co jest w katalogu audiobooków :smiley:

Ej, ale w Poznaniu mamy prąd :smirk:

Ale ja będę mieć dłuuuuugi dzień!

Czy na rynku w Poznaniu jest jakaś dobra, oszołomska kawiarnia gdzie można wypić dobrą kawę? Nie sieciówka najlepiej. Wiecie, taka gdzie patrzą na kawę i modlą się, żeby wyszła dobrze wypalona. I takie tam.

1 polubienie

Też, jestem ciekaw :slight_smile:

1 polubienie

jest SZOP kawiarnia. Kiedyś tam był prawdziwy szop, serio.

1 polubienie

Niedaleko rynku jest na ulicy Ratajczaka 31 kawiarnia “Stragan”. Nowa miejscówka też niedaleko na św.Marcinie “Miel” :slight_smile:

1 polubienie

Po prawie 2 latach w końcu czas zrobić UP na tym temacie. Kiedy kolejna kongregacja? Czy będzie trzeba być zaszczepionym?

3 polubienia

Obstawiam, że dopiero w przyszłym roku, pewnie standardowo końcówka sierpnia. Albo zmieni się to jeszcze przez kolejne fale.

Zobaczyłem temat i już myślałem, że jakieś oficjalne informacje :confused:

4 polubienia

Już się podekscytowałem, że znowu w Poznaniu 24.08 i będę mógł się tam stawić.
A to post z 2019. :smiley:

To ja odpowiem jako redakcja - jeszcze o tym nie myśleliśmy.

Jako nie-redakcja - może przyszły rok? Ale wszystko jest bardzo dynamiczne. Ja się po prostu trochę boję w dalszym ciągu. Spotkania które teraz odbywam są raczej w małym, zaszczepionym gronie. Zobaczymy:)

7 polubień

Same, same! Jedne jakie brałem pod uwagę, to takie na świeżym powietrzu.

Nie ma co popadać w paranoje. Przecież nie spędzisz życia w piwnicy :joy:

Widziałeś ludzi na wykop.pl?

9 polubień

Nie wchodzę na takie rakowe strony :rofl:

Czyli można zrobić dla szczepionych :slight_smile:

Albo każdy w banieczce:

7 polubień

A Spidersweb i Bezprawnik? :wink:

3 polubienia