🏀 I love this game! NBA

R.I.P.

3 polubienia

No i pozamiatane. 3:0. Teraz jak Irving (0-13 z Bostonem od odejścia z Celtics) wreszcie dojechał, to Donciciowi kompletnie nie siedziała trójka.

List of teams that have overcome 3–0 series deficits - Wikipedia ?? :slight_smile:

Nie no wiadomix. Boston jest lepszy. Ale finały się jeszcze nie skończyły.

1 polubienie

The Simpsons Stop GIF - The Simpsons Stop Hes Already Dead GIFs

:upside_down_face:

2 polubienia

40 punktów przewagi :confused:

No nic. Boston kończy to u siebie.

1 polubienie

Klaya powinno się wysłać do Clippers, w końcu jest juz pod koniec kariery i ma problemy z ogromnym ego :wink:

1 polubienie

https://x.com/e_chmielewskii/status/1802917105244803486

:smiley:

2 polubienia

IMG_5494

Wygrali lepsi.

2 polubienia

I w sumie dobrze. 16 lat czekania, a od kilku sezonów już się mocno dobijali.

Zresztą to jest team w którym ciężko kogoś nie lubić :slight_smile: A z pierścienia dla Ala czy Tatuma to trzeba się wręcz cieszyć :slight_smile:

1 polubienie

Tu nie chodzi o samych graczy, to tak jak z Lakersami. Jak wygrywają to fajnie dla ich zawodników, fajni ludzie, ale kurczę w obu przypadkach fani to strasznie męczące mendy.

Zresztą zauważyłem, że ogólnie w sporcie drużyny których nie lubię to te, które mają najgłośniejsze fanbazy :grin:

Ps najgorsze w wygraniu Bostonu jest to, że Bill Simmons się cieszy

2 polubienia

Tak. Typ jest niesamowicie męczący. Ale z drugiej strony Wielką Księgę Koszykówki bardzo przyjemnie się czytało.

Nie do mnie tak, nie do mnie.

Zgoda! Za to cieszy radość Mike’a Schura.

1 polubienie

Jak to? Czemu jesteś po złej stronie mocy? :sob:

Jak przed sezonem 2019/2020 pytałem tutaj o różne drużyny to nie rozważałem Lakers (chociaż Shaq to był mój ulubiony zawodnik a później Kobe i LBJ). Jakoś tak w trakcie sezonu nabrałem odrazy do Sixers a coraz bardziej lubiłem to jak grają Lakersi i w grudniu byłem już kupiony całym sercem. Później był Kobe a gdy bańka powstała to wiedziałem już, że co by się nie działo to Lakers.

1 polubienie

Słuchaj, tu sami swoi. Spokojnie możesz przyznać, że chodzi głównie o Lakers Girls :slight_smile:

Raptors, Sonics, gdyby wrócili do Seattle, Grizzlies, gdyby wrócili do Vancouver, potem Blazers.

Reszta w środku mi wisi a na końcu fuck Boston i fuck Utah. W obu przypadkach w sumie z tego samego powodu co @Matelan. Kibice bydło.

1 polubienie