🏀 I love this game! NBA

Przywołuję @piotrek69 bo liczę na input.

Ktoś czeka na start sezonu? (16/10)

Kogo będziecie oglądać? Staram się wkręcić na nowo po 5 latach przerwy. Kiedyś lubiłem drużyny takie jak Memphis czy Indiana, więc dobra D i jazda na tyłkach. Kolega polecił mi zwrócić uwagę na Clippers, Pelicans i Sixers w tym sezonie.

Co polecacie? Jakieś dobre strony z newsami, podcasty, cokolwiek. I’m all in!

1 polubienie

Miło, że pamiętasz.

I TNT, i ESPN mają oddzielne kanały dla NBA na YouTube. NBA on ESPN i przede wszystkim NBA on TNT - Inside the NBA to mistrzostwo świata.
Bardzo ciekawe analizy ma też Mike Korzemba

Jeśli chodzi o podcasty, to ja słucham tylko The Woj Pod.

Po pięciu latach to wszystko wyglada inaczej. Szkoda, że nie zacząłeś w zeszłym roku, bo w te wakacje zaszły mega zmiany.
Po dominacji Heat przyszli Warriors, ale w tym sezonie tak naprawdę wszystko może się wydarzyć. Super drużyn jako takich nie ma, za to jest mnóstwo drużyn jak w starych dobrych latach dziewięćdziesiątych - dwie gwiazdy i pomocnicy.

  • Lakers maja Lebrona i Anthony’ego Davisa
  • Clippers maja Kawhi i Paula George’a
  • Nets maja Kyriego i Duranta, ale jak jest ze zdrowiem Irvinga nie wiadomo, a Durant przynajmniej do playoffow nie zagra - zerwany Achilles
  • Warriors maja oryginalną trójkę + świetnego w zeszłym sezonie D’Angelo Russella, ale Klay tez ma większą cześć sezonu z głowy i raczej będzie gotowy dopiero na PlayOffy.
  • Rockets maja Hardena i Westbrooka - Chris Paul został wydymany w tradzie i siedzi z cieciami w Oklahomie. Miał iść do Heat dołączyć do Butlera, ale OKC stwierdzili, że go jednak zatrzymają. Ale trade request jest na stole.
  • Mavs maja Porzingisa (który przyszedł z Knicks - to będzie jego pierwszy sezon w Dallas) i rewelacyjnego rookiego z zeszłego sezonu - Lukę Doncica - gry tych dwóch razem najbardziej nie mogę się doczekać.
  • Knicks jak zwykle - gówno mają. A mogli mieć Duranta. Ale pod rządami bardziej zajętego wątpliwa kariera muzyczna, niż dbaniem o drużynę Jamesa Dolana Knicks są skazani na kupę.
  • Moi Raptors, którym nieprzerwanie kibicuje od 2001 roku stracili Leonarda na rzecz Clippers, ale maja świetna atmosferę w drużynie, genialnego i szybko rozwijającego się Pascala Siacama, sprawny zarząd i bardzo dobra kadrę trenerska. Ale raczej tytułu nie utrzymają. No bo jak.
  • Do tego Denver z Jokicem grają bardzo ładnie - trochę jak Spurs w okolicach 2010.
  • Utah tez nie są źli. To taka drużyna, która jest o niebo lepsza, niż sum of its parts.
  • Portland są nieźli, żadna drużyna nie wkłada w walkę z lepszymi zespołami tyle serca, co TrailBlazers.
  • Sixers mają piękny skład i genialnego Embiida.
  • „Lebron 2.0” (choć moim zdaniem bardziej „Barkley 2.0”) - Zion Williamson rozpoczyna w tym sezonie swoją przygodę z NBA w Nowym Orleanie.
  • Boston ma młode talenty i świetnego trenera.
  • Nie wiadomo, co z Heat, bo dostali Butlera, ale raczej dopiero w przyszłym sezonie znajda mu partnera. Chyba, że OKC odda Paula w trakcie sezonu.
  • Bucks mają rewelacyjnego Antetokounmpo i kilku dobrych graczy, ale przydałaby się tam jeszcze jedna gwiazda, żeby faktycznie mogli powalczyć o więcej, niż finał konferencji.

Będzie się działo. Mnie chyba - poza kibicowaniem Raptors - najbardziej ciekawi to, jak będą rozwijać się Mavs (z Doncicem i zdrowym Porzingisem moim zdaniem maja murowane przynajmniej dwa tytuły w najbliższej dekadzie), walka Clippers vs Lakers vs Rockets i to, jak poradzą sobie Warriors bez Duranta i - częściowo - Thompsona. Nie wiem, czy wcisną się w PlayOffy w tym roku.

Jeśli kręci Cię dobra D, to zdecydowanie śledź Clippers. Maja George’a i Leonarda - dwóch z najlepszych obrońców w lidze. W ogóle Clippers są teraz bardzo spoko odkąd kupił ich Ballmer.

Dalej jestem wkurzony, że straciliśmy Sonics i to temat dla mnie bardzo drażliwy :stuck_out_tongue:

Mysle, ze Clippers na dzień dzisiejszy maja jednak największe szanse na tytuł. Nie, żebym zle życzył Lebronowi, ale jakoś tego nie widzę. Rockets raczej gowno zrobią - maja dwóch takich samych zawodników, którym bardziej, niż na zwycięstwie zależy na rekordach Triple Double - brakuje im solidnych wysokich i chęci do walki.

Ale wiadomix - serce zostawiłem w Toronto - #WeTheNorth #LetsGoRaptors.

4 polubienia

Dzięki! Wydrukuję i będę nosił w porfelu.

Planuję na razie kupić NBA Online Pass na 8 spotkań w miesiącu, więc jak coś się będzie dobrze zapowiadało wg. Ciebie to proszę o rekomendację.

Adriana Wojnarowskiego kojarzę jeszcze z czasów, gdy Metta World Peace nazywał się Ron Artest :wink:

2 polubienia

Oglądałeś kiedykolwiek Inside the NBA?

Nigdy.

Oooo w dupę. To ja Ci teraz zrobię tak dobrze, jak Wojtkowi nawet Burger sojowy nie robi. Lawina nadciąga.

LINK1 LINK2 LINK3 LINK4 LINK5 LINK6

4 polubienia

Bransoletka i 6.99$ najlepsze!

1 polubienie

Szykuje się bardzo ciekawy sezon, dużo transferów znaczących zawodników no i debiut w NBA Ziona Williamsona który ma być drugim Lebronem :slight_smile: Z podcastów z naszego podwórka polecam Podcast Specjalny i Przerwa na Żądanie Extra :slight_smile:

1 polubienie

Dzięki! Zwłaszcza za polskie podcasty, na pewno będę słuchał.

I AM READY

Zaczynamy od LAC - LAL?

2 polubienia

Mnie niestety dużo ominie. Dziś wyruszam na swoje dalsze wyprawy w pogoni za śniegiem i raczej mało meczów będę mógł oglądać na żywo, jeśli w ogóle. Ale tak. Derby LA to zdecydowanie będzie piękna sprawa. Ale nola - raptors tez bym polecał, żeby zobaczyć Williamsona w akcji - on może być gwiazda NBA przez najbliższe dwie dekady. Pożyjemy zobaczymy.
Na razie to ja się kończe pakować i zaraz przede mną 1300 mil do zrobienia. Żyć nie umierać, k***a :confused:

Ale będę starał się oglądać skróty albo condensed, wiec pogadać jakoś czas się powinien znaleźć.

NOLA - Raptors też planuję. Tak samo jak Sixers-Boston.

1 polubienie

Zdaje się, że Ziona nie zobaczymy w najbliższych kolejkach :confused: kontuzja kolana i pauza 6-8 tygodni :confused:

Taaa. Więc poczekam aż będzie mógł grać. Mam 8 kredytów na miesiąc :wink:

NBA Online Pass możesz oglądać z odtworzenia.

Kumam, ja po prostu nie mam TV.

Taka mała uwaga do wszystkich czytających. Za każdym razem jak widzę, że ktoś odpowiedział to obawiam się, że nawiąże do wczorajszych meczy a jeszcze ich nie widziałem. Więc mój postulat:

WYNIKI MECZÓW PISZEMY W SPOILERACH

1 polubienie

Ja dzisiaj cały dzień w pracy specjalnie z tego powodu nie wchodziłem w internety :smiley: już jestem po pierwszym meczu w LA :slight_smile: drugi już poznałem wynik :slight_smile:

1 polubienie

To ja ty tylko może zostawię taką cebulkę :sunglasses:
https://www.pepper.pl/promocje/hej-hej-tu-nba-192847

Już w zeszłym sezonie tak oglądałem, więc potwierdzam, że działa

2 polubienia

Zawsze muszę się tutaj logować przez VPN do oglądania?

Ja już po LAL@LAC i powiem tyle, że to był bardzo ciekawy mecz. Spodziewałem się czegoś gorszego jak na mój pierwszy mecz od lat.