🏀 I love this game! NBA

Ta ich aplikacja jest tragiczna, z czasem odkryjesz jeszcze więcej tragicznego designu.

1 polubienie

2 polubienia

Uff. Już zaczynałem wierzyć, ze będzie przypał.

1 polubienie

2 polubienia

Właśnie u mnie to jest z tymi Celtics tak, ze ja nie żywię do nich żadnych negatywnych uczuć, ale mam kompletnie zero pozytywnych. Wisi mi tatum, wisi mi cała reszta. Mogloby ich nie być i bym nie zauważył.

To teraz trzymamy mocno kciuksy za Heat. Jokic jeszcze swoje wygra.

1 polubienie

Ja mam problem bo z jednej strony Jokić, z drugiej Butler. Muszę się zastanowić :slight_smile:

Natomiast C’s to wróg od zawsze, wiadomo. Aż czekam co Bill Simmons powie, ha tfu.

1 polubienie

Jokic może przegrać ten i następny finał i jeszcze piec tytułów w karierze zrobić. Jimmy tego komfortu nie ma, wiec kibicujemy jemu. Poza tym moje raptorsowe serce musi wspierać Lowryego. A na koniec Heat wchodzą w finały wymęczeni i jako słabsza drużyna, wiec tym bardziej wspieramy.

1 polubienie
3 polubienia

Ogląda ktoś summer league?

Summer league, głównie po pierwszych paru meczach, to jest akurat chyba jedyna rzecz, której nigdy nie oglądam.

1 polubienie

Też jakoś nie mam pasji do oglądania. Coś tam Highlighty patrzę i postępy Olka, ale tak to mnie nie interesuje.

https://x.com/wojespn/status/1707096933708509295?s=46&t=mRXycWpJKFSk9O070lwo0w

1 polubienie

Pytanie za kogo. Ale troszkę lipa dla niego, bo z tego co pamiętam to on chciał koniecznie do Heat.
Szkoda. End of an era. Ale i tak długo wytrzymał. Tylko kurde. Kto by chciał mieszkać w Wisconsin.

No ale za orzeszki go do Heat nie oddadzą przecież.
Dobrze, że nie skończyło się na jakimś mocnym wymuszaniu tego transferu do Miami a imho.

Tu szczegóły transferu:

“Portland will receive Jrue Holiday, Deandre Ayton, Toumani Camara, Milwaukee’s 2029 unprotected first-round draft pick, and unprotected Milwaukee swap rights in 2028 and 2030, sources told Wojnarowski,” he wrote.

“The Suns will receive Jusuf Nurkic, Grayson Allen, Nassir Little and Keon Johnson, sources told Wojnarowski.”

Oglądanie Giannisa grającego z Damem to powinno być coś cudownego :black_heart:

1 polubienie

Ciekawe gdzie trafi Jrue.

Właśnie zaraz będę słuchał The Lowe Post, bo sam nie mam totalnie pomysłu gdzie mają na niego miejsce, budżet i wystarczająco na wymianę.

Jednocześnie, w ogóle mi się nie podoba, że Suna się wzmacniają, ech… tak ich nie lubię, a tu coraz trudniej oczekiwać, że to wszystko będzie piękną katastrofą.

1 polubienie

Może do Miami :wink:

EDIT: No i czekam na odnowionych Lakers!

Jrue w Celtics!

1 polubienie

Ale ja Bostonu też nie lubię. Czemu drużyny, których nie lubię się wzmacniają! To powinno być nielegalne! :wink:

1 polubienie