🏀 I love this game! NBA

Lakers :smiling_face_with_three_hearts:

To mi przypomina o pięknym wspomnieniu z młodości.

Nie pamietam co to był za mecz, ale na pewno play offy. Rok był chyba 2011, ale to tak +/- 1.

Siedzimy z kumplami i oglądamy Heat przeciwko komuś. Heat w dupe 20+ punktów. No to ja mówię „wygrają to na bank”. Koledzy mówią, że chyba mnie poje. Proponuje zakład, ale nikt sie nie chce założyć, wiec ziomeczek mówi „jak jesteś taki pewien to obstaw na bwin”, czy czymś podobnym. No i postawiłem dwójkę. Godzinę później bylem 16 koła do przodu.

Nosze to dumnie na piersi bo to był jedyny raz, kiedy zrobiłem sportowy zakład. Umrę niepokonany.

Also, Damian fucking Lillard

2 polubienia

Ale to trzeba być debilem

1 polubienie

Czytałem gdzieś, że Ja chodził do prywatnej szkoły etc a teraz zgrywa gangsta.

There’s no thing as half way croocks

2 polubienia

IMG_1848

3 polubienia

Ej nie ma takiego edytowania postów. A taki byłem dumny z tego gifa xD

3 polubienia

brak mi słów po prostu. Ktoś mu musi porządnie wpierdzielić zanim sobie zrujnuje życie.

1 polubienie

Ja Warrant chyba nieprędko wróci

https://twitter.com/bleacherreport/status/1633163441841008750?s=46&t=mRXycWpJKFSk9O070lwo0w

1 polubienie

IMG_2100

1 polubienie

Juz wyszlo, ze Stein gadał głupoty, tak niestety to policy nie działa.
Kara jest według uznania Comissionera, a ze Ja przynosi kasę, wątpię ze oberwie aż tak mocno :confused:

1 polubienie

Czy zaczynam coraz bardziej dołączać do chóru domagającego się głowy Kidda? Jak najbardziej…

Czy dołączyłbym do tego polowe front office Mavs? Dokładnie tak…

Uważam, ze Mavs nie zasługują w tym sezonie na playoffy i cholera mimo, ze im kibicuje mam nadzieje, ze zostaną poza nimi. Może wtedy Cuban ogarnie dupe.

Obawiam się tylko, ze po sezonie w ogóle drużyna zostanie z niczym - Kyrie ma szanse odejść za darmo, Wood ma szanse odejść za darmo. Znając tych geniuszy w takiej sytuacji w ramach próby kupienia kogoś wywala moich ostatnio ulubionych zawodników - Greena i Hardiego.
Zostanie Luka (który ostatnio mnie swoim podejściem do kariery trochę frustruje, choć jest świetny) i to tyle…

A już nawet się nie odzywam na temat mojego numeru 2 - Pelicans. To nie jest mój szczęśliwy sezon :grimacing:

Dobra, musiałem z siebie trochę wyrzucić. Już mi lepiej :wink:

1 polubienie

Przyznaje bez bicia, ze nie wiem co się dzieje w NBA teraz. Jak do mnie jakieś ploteczki o Morancie czy Simmonsie dotrą, to czytam, ale raczej wrócę do oglądania dopiero w PO.
Wiec? Co sie dzieje w Dallas? To na pewno wina Kidda, czy moja teoria, ze Luka i Kyrie w jednej drużynie to kiepski pomysł sie sprawdza?

Ciężko powiedzieć czy dają radę razem grać, bo dużo nie pograli. Jak nie jeden to drugi z lekka kontuzja, ale tak nawet jak są razem to, to nie zawsze dobrze wyglada.
A z Kiddem jest tak, ze od początku sezonu ogólnie drużyna gra kupę, Luka ciągnął ich za uszy przez dużą część sezonu (bodajże dopiero w lutym z Utah chłopaki wygrały bez Luki).
Kidd jest uparty jak nie wiem, i to tutaj jest mój zarzut (a długo byłem neutralny wobec niego, mimo hejtu który się sypał na niego z wszystkich stron).
Bo od początku sezonu widać, ze z obrona u Mavs jest ciężko, a Kidd dalej próbuje coś z tej defensywy wyciągnąć, mimo ze ma wszystkie klocki, żeby zrobić z tego teamu drużynę po prostu rzucająca milion punktów na grę (przykład Wooda, które gra mało, bo jest przeciętny w obronie, mimo ze punktuje bardzo dobrze).
Do tego dochodzi sam styl gry - wolny, przewidywalny, oparty na tym, ze Luka jest rewelacyjny, ale tez rzadko wykorzystujący atuty reszty drużyny.
Takze, tak jak bardzo Kyrie nie lubię, nie jestem w stanie na niego zrzucić odpowiedzialności teraz. Ten team jest mocno dysfunkcyjny, przez to tez mówię, ze oprócz Kidda przydałoby się dorzucić głowy head office.
Jeszcze na szybko, bo już wiem, ze w tej wiadomości jest chaos - Luka sam, jak chce coś sporego osiągnąć, musi się tez za siebie wziąć. Bo mimo, ze rozumiem ze stopień jego wykorzystania jest kosmiczny, to i tak przydałoby się czasem udynamicznic te grę.
BTW. jak dla mnie to teraz po 2giej wtopie z Charlotte mogą tankować, dostać się do playoffow już prawie nie ma szans, więc chyba lepiej już dorwać tego top 10 Picka.

2 polubienia

!!!

3 polubienia

Czas delikatnie rozruszać ten wątek. :wink:

3 polubienia

No właśnie! Aż dziwne, że tak cicho, bo w playoffach tyle się dzieje. Podbijam rozruszanie, komu kibicujecie w wielkiej parze GSW - Lakers? :smiley:

Ja ogółem żadnej z drużyn mega nie kibicuje, ale wolałbym wygraną Lakers, wydaje mi się, że mają ciekawą drużynę, młodość miesza się z klasyką, a tymczasem GSW to Gość, który tylko ładuje trójki i gość ze szkła — cytując pewnego komentatora.

No ale realnie, jeśli chodzi o wynik, to myślę, że dyspozycja Davisa będzie miała ogromne znaczenie i przeważy szale zwycięstwa.

Najbardziej kibicuje Celtics, bo to jeden z dwóch teamów, którym najbardziej kibicuję, ale niestety boję się, że nie zdołają przejść 76ers. :frowning:

1 polubienie

Mordeczki, próbuję się wkręcić w NBA, no i z tego, co widzę na razie mi się podoba :smiley:
Natomiast nie jestem na tyle zmotywowany, żeby wstawać w nocy, nawet dla meczu, który chcę obejrzeć, więc wykupiłem sobie na próbę League Pass.
Wczoraj chciałem w aplikacji na telewizorze obejrzeć Heats vs. Knicks, ale jak odpalam Watch Full Game, to i tak jest mocno poskracane - do tego stopnia, że ciężko mi się zorientować, o co chodzi.
Dzień wcześniej oglądałem inny mecz - Nuggets vs. Suns i wszystko było w porządku. Mecz był tylko w niewielu momentach skrócony. Da się to jakoś ominąć, żeby po prostu obejrzeć cały mecz? Od czego to zależy?

1 polubienie

Powiedziałbym, żebyś zerknął która opcje wybierasz/jest domyślnie wybrana już po kliknięciu ‘watch full game’. Tak jak na obrazku:

Królu złoty, działa :smiley:

Tylko będę szczery - to jest przykład tego, jak NIE powinno się projektować aplikacji, przecież to jest całkowicie nieintuicyjne. Puszczam mecz i dopiero w jego trakcie muszę wybrać stream, który chcę obejrzeć. Wyświetla się jakiś skrót, pomimo kliknięcie w Wach Full Game. Wow :smiley: