🏀 I love this game! NBA

Nie nie. To jest złotko.

Warto było iść spać później żeby oglądać Pelicans. Zdecydowanie w tym momencie moja 2ga ulubiona drużyna w lidze. Pieknie się to oglądało.
I tu nawet nie chodzi o go, że to Kyrie i Simmons dostawali po dupie :wink:

A No i jeszcze walka młodzieży w orlando - pistons wow. Będzie uważnie się przyglądał tym drużynie, głównie Detroit.

Pany ogarnijcie się. Dlaczego jeszcze nikt nie zaczął oglądać Winning Time na HBO? Łamiecie mi serce. Mogę rozważyć skromnego PayPala, jeśli uznacie, ze zmarnowałem Wasz czas :stuck_out_tongue:

Jak to nikt? Ja nawet żonę namówiłem! Oczywiście miliard smaczków musiałem jej tłumaczyć → jak np. występ kareema w “czy leci z nami pilot/Airplane”, ale i tak jej się podpobało.

A serial sztos! Polecam po sezonie odpalić filmiki z yt z tamtych czasów :slight_smile:

1 polubienie

No! Jeden pożądny!

1 polubienie

od słowa “pożądać”.

1 polubienie

Dobra. Teraz to jestem w 100% przekonany, że napisałem porządny. Nie wiem czemu zmieniło.

Ale jestem tez przekonany o czymś innym, co mnie martwi. Wzrok mam 20/20, a łapie się ostatnio na literówkach non stop. Praktycznie każdy dłuższy post muszę tutaj edytować. Może ten pożądny z tego się wziął, ale tak na serio to zaczyna mnie to trochę niepokoić. Nie wiem z czego to się bierze, ale jeszcze pare lat temu nie miałem tego problemu.

Albo robisz błędy, jak na emigranta przystało, albo słownik ci zgłupiał.

Moja babcia na emeryturze rozwiązywała krzyżówki. Może Tobie też pomoże.

2 polubienia

Ja obejrzę kiedyś, obiecuje! Póki co jak mam chwile wolnego czasu na NBA, to albo mecze oglądam albo tylko zerkam tę piękna katastrofę zwana Brooklyn Nets :wink:

Ale jak to się ma do nietrafiania w klawiaturę? Ja tu na poważnie, a ten mi dokucza. Nieładnie.

1 polubienie

No to nie wiem. Magnez?

Moja też rozwiązywała krzyżówki a teraz nie żyje.
Nie wiem czy to bezpieczny sport…

2 polubienia

Jako kibica Raptors boli mnie serduszko, ale jako fan koszykówki nie mogę przestać oglądać powtórki.

3 polubienia

Nie wiem czy widzieliście jerseye z City Edition - większośc jest meh.

Natomiast Memphis dla mnie rozbija bank nawiązaniem do czcionki używanej na okładkach albumów rapowych:

1 polubienie

Comiesięczne przypomnienie - oglądajcie gry Pelicans, piękna sprawa.
Tym bardziej jak możecie oglądajcie w niedziele mecz na żywo, po dzisiejszej dramie płaczki z Suns będą chciały coś udowodnić. Będzie się działo :wink:

2 polubienia

Ale Zion trochę lipę jednak odwalił. Jeśli Suns teraz wygrają, to nie zdziwię się jeśli się odwdzięczą tym samym.
Mi NOP zawsze jakoś latał koło nosa, nawet z ADim, ale odkąd mają CJa to dobrze im życzę, bo CJ to miłość.

Jestem w tym wszystkim stronniczy, bo kocham Ziona i Jose, i CJa i Brandona o cała resztę, ale IMHO suns zachowali się jak banda dzieci po tym dunku.
Czy Zion mógł nie zrobić efektownego wsadu? Ano mógł, ale kurczę biorąc pod uwagę jak zachwycona była jego własna publiczność na trybunach, to pewnie zrobiłby to jeszcze raz.

Po śmiesznej reakcji suns mam za to nadzieje, ze taka sama sytuacja będzie miała miejsce na wyjeździe - wtedy to już trochę chamówa, ale dobra kosa między drużynami jest dobra :wink:

1 polubienie

Ale to zupełnie co innego. Dziwie się, ze w ogóle ktoś tego użył jako argumentu na Twitterze. Jeśli jest więcej, niż 24 sekundy to możesz sobie robić, co chcesz. Kiedy zostaje czas tylko na ostatnia akcje, a przeciwnik się poddaje to wtedy i tylko wtedy wypada już odpuścić i nie punktować.

2 polubienia