🏀 I love this game! NBA

Superancko. Mało komu życzę tak dobrze, jak jemu. To dobry chłop jest. W końcu znowu sensowny kontrakt, fajna kasa i fajny klub. I w Dallas coś faktycznie pogra.

2 polubienia

Ja po finiszu tego sezonu i teraz tej akcji nabrałem sporej niechęci do KD.
W sumie to inaczej to ujmę, jego przyjaźń ponad wszystko z Kyrie sprawiła, ze nie życzę mu za dobrze.

A z innej beczki, co to jest ten trade Goberta? Wtf :scream:

KD ma hmm… niemedialną osobowość. Zawsze wychodzi na gbura albo kogoś kompletnie nieciekawego. Nawet Letterman nie dał rady z niego nic fajnego wycisnąć.
Ale kurcze, w kosza to on grać potrafi. A w sumie jeśli nie niszczy zespołów i umie rzucać piłką, to czego chcieć więcej?

1 polubienie

https://twitter.com/bleacherreport/status/1543044890992459776?s=21

Z insta jego żony. Zdjęć wrzucać nie będę, ale nie jest dobrze.

1 polubienie

Najgorsze jest to nagranie z wypowiedzią ich synka.
Mam nadzieje, ze to oznacza, ze kariera zakończona i wizyta w pierdlu czeka.

2 polubienia

Sources: James Harden is taking a $15 million paycut for next season that allowed Philadelphia to elevate roster — with sole focus on a championship run in 2023. Harden opted out of his $47M player option and now plans to sign a new two-year deal with a player option in Year 2.

— Shams Charania (@ShamsCharania) July 8, 2022

Tak jak nie lubię goscia to muszę przyznac, ze ta decyzja w moich oczach zyskal więcej szacunku niż Kyrie czy Westbrook… czy KD w ostatnim czasie.

3 polubienia

Tymczasem w Portland

Kobe zrobiłby dym, gdyby zobaczył ten pucharek.

4 polubienia

Muszę Wam się do czegoś wstydliwego przyznać. Mam coś takiego, ze jak ktoś mi mówi, ze „od zawsze” byl sneakerheadem, to zazwyczaj przytakuje, ale myśle sobie „aww, that’s cute”. Wiem, ze to nieładnie z mojej strony mieć za wysokie mniemanie o sobie i być nadętym, patronizującym dupkiem, ale kiepsko mi ta walka z samym sobą idzie.

Bo gdzie byłeś sneakerheadzie, kiedy ja jako szczyl w gimnazjum oszukiwałem rodziców, ze nocuje u dziewczyny, żeby jechać z trójmiasta do Warszawy do Blue City, żeby kupić kolejna parę Tai Chi albo Dad ze spinnerami, takich co to je miał Latrell Sprewell?

Dlatego właśnie, jako samozwańczemu, jedynemu słusznemu polskiemu og sneakerheadowi, nieziemską, niewyobrażalną przyjemność sprawia mi właśnie ten film na Netfliksie. Jestem dopiero w połowie, ale już polecam każdemu.

Napisałbym czytelniku, że gimby nie znajo, ale patrz wyżej :wink:

Polecam, mniam mniam:

https://www.netflix.com/title/81026440

4 polubienia

Ej dobra. Zapomniałem o moim największym powodzie do butowej dumy, ale to dalej bardziej temat koszowy, niż butowy. Pamiętacie te Kobiaki?

Wiem, ze one są mocno polaryzujące i sporo osób uważa, ze są fuj, ale ja je kochałem całym sercem.

Otóż mam 100% pewności, ze byłem pierwszym Polakiem, które je oficjalnie w PL kupił. Bo pamietam, ze najpierw wyszły czarne, które mi się nie podobały i codziennie dzwoniłem do sklepu Adidasa z zapytaniem, kiedy będą białe.
I w końcu mi ktoś powiedział, ze będą tego i tego dnia, ale tylko w jednym sklepie na początku.
W Warszawie byl taki sklep Adidasa w alejach jerozolimskich miedzy dworcem centralnym a placem Zawiszy. I ja tam dymałem pociągiem i czekałem dwie godziny na otwarcie w pierwszym dniu sprzedaży, bo za wcześnie przybyłem xD

Wiec dosłownie #PierwszyPolak.

7 polubień

Duma

Pride się mówi :rainbow_flag:

2 polubienia
1 polubienie

Shaq uważa, że z Atlanty jest bliżej na księżyc, niż do LA, bo księżyc może zobaczyć, a LA nie. Wiec nic mnie już w jego teoriach nie zdziwi.

2 polubienia

https://twitter.com/williegramirez/status/1567379432813502464?s=46&t=XVtYcS897e_RLLpwnYqMoQ

Boże niech Sonics wrócą. Będę im kibicował choćby mieli wyniki gorsze od Knicksów xD

A z Vegas to jeśli ja dobrze kojarzę to LeBron chciał być właścicielem/współ-. Juz od jakiegoś czasie te ploteczki tu i ówdzie czytam.

2 polubienia

Bardzo dobre ceny!

obraz

O CIĘ CHOLERA. A ja kupiłem NBA 2K23 w max wersji, bo za stare ceny to gra była gratis…

1 polubienie

Weźcie sobie jakieś chusteczki, czy coś, bo ja trzy razy ryczałem.

A już myślałem, ze robisz sobie jaja i filmik z Draymondem skaczącym na Poola wrzucisz :wink:

1 polubienie