Gry przeglądarkowe

BTW. Travian Kingdoms dalej działa (… i ma appkę na telefony).

1 polubienie

CookieClicker to była gra. Pierwszy clicker w którego grałem i w sumie spędziłem w to masę godzin.
@Eviline ty grasz w te swoje, poleć coś chłopakom xD

3 polubienia

@Pacimierz mnie nienawidzi i teraz muszę się przyznać do mojego guilty pleasure - ogrywam wspaniałe, światowe dzieła gatunku visual novel dla młodych dam jakimi są Eldarya i Słodki Flirt. Nie polecam nikomu, 1/10, ale gra się.

4 polubienia

Totalnie widzę to jako gry do omówienia w podcascie.
@pawelorzech @6GhosT9 proszę grać.

3 polubienia

Już biegnę xD

4 polubienia

OHO. Najlepsza gra karciana - Cards Against Humanity powstała z martwych w sieci!

  1. https://azala.info/static/index.html
  2. Pretend You're Xyzzy
  3. Telegramowa wersja.
  4. https://www.decksagainstsociety.com
2 polubienia

Wersja papierowa pt. Karty Dżentelmenów, bardzo polecam.

Co do przeglądarkowych, od czasu do czasu powracam do Shakes and Fidget. Co prawda żeby coś znaczyć w tej grze, trzeba wydawać pieniądze, ale żeby poklikać dla zabicia nudy wciąz jest to gra bardzo przyjemna, szczególnie po odświeżeniu warstwy wizualnej i dodaniu nowych klas.

Pawelo to wracamy na nowo? :grin:

Jak trzeba to trzeba chyba…

To daj znać, kiedy? :sunglasses:

Btw,

Jeśli chodzi o grę w przeglądarce to kiedyś grałem jeszcze w Margonem. Ahhhh, cóż to były za piękne czasy.

Trzeba sprawdzić kiedy się jakiś nowy serwer otwiera i wbijamy. Chyba, że runda rozruchowa na czymś co już działa. Oraz zwykły czy legends? Legends ma ok aplikację na telefony i to trochę ułatwia grę.

1 polubienie

Możemy rozruchowo na jakiś serwer. Chyba Legends… Chociaż może pełen oldschool i via web?

chrome://dino/

Polecam, przeglądarkowe, a i bez sieci działa. Zabawa dla całej rodziny.
Można streamować przez chromecast na tv, a to już prawie jak konsola.

3 polubienia

23

To na Legends. Za 4 dni. Może…?

1 polubienie

Jestem za, a nawet przeciw.

1 polubienie

Jezu. Będzie najgorzej… Musimy założyć konta w tym samym momencie żeby wrzuciło nas obok siebie.

1 polubienie

Się nie martwi - damy radę.

Kurnik najlepszy!

4 polubienia

Dobra, ja zaczynam przygodę.

Travian Kingdoms (z tego linka są dodatkowe złote monety na start)

CC @Autheable

Co może pójść nie tak :smiley:

-25 / -40 jak coś!

1 polubienie