RPG bez prądu

Dotychczas wszystkie rozgrywki online który odbyłem wyglądały tak ze

  1. Komunikacja głosowa discord
  2. Vidoe (jeśli ktoś się nie wstydzi) roll20
  3. Karty postaci również roll ( ja i tak zawsze mam przed sobą wydrukowana kopie swojej)
  4. Rzuty kośćmi również *roll * lub jeśli ktoś posiada zestaw potrzebnych kości no to kula sobie fizycznie ( przecież nie będziemy się oszukiwać bo w rpg nie chodzi o wygrywanie :stuck_out_tongue: )
2 polubienia

Ad 1. Skype? Zello?

1 polubienie

Może być i gg.
Na sile voice można zrobić na rollu. Jednak discord zawsze sprawował się nam najlepiej

1 polubienie

Zarzucam propozycje. Ja mam u siebie sp sprzetowego firewalla i będę musiał w końcu iść do admina po certyfikaty, bo mi m.in. strony giereczkowe blokuje…

1 polubienie

Ja mam bardzo ograniczony czas, ale myślę, że jak to się wydarzy odpowiedniego dnia, to totalnie mogę brać w tym udział.

1 polubienie

Przy okazji: Gry przeglądarkowe - #11 przez pawelorzech

1 polubienie

Niedziela, 20:30 :clock830: ?

1 polubienie

daj jeszcze strefe bo różnie mieszkamy :grin:

2 polubienia

Wschodnioeuropejski (czas polski letni). Synchronizacja: u mnie dochodzi 16:00

3 polubienia

Niedzielne południa to super czas jak dla mnie. Ale jeśli chodzi te niedziele to może być ciężko. Aczkolwiek jeżeli wszyscy zdecydowani by byli na ZC to można chociaż postacie stworzyć by się z nimi trochę zapoznać

2 polubienia

Dla mnie to samo, akurat mam tę niedzielę zajętą (sobota za to wygląda w trakcie dnia lepiej).

1 polubienie

A poniedziałek? Dla mnie najlepiej wieczorki po 20 (oprócz sobót) W ciągu dnia też różnie…

3 polubienia

U mnie najlepiej wieczory (od pt do nd)
W tygodniu tez wieczory ale to już różnie ze względu na dziwny charakter pracy. Czasem skończę o 20 czasem o 12 ( zależy jakie korki ojciec dyrektor na ulicach Londynu zorganizuje )

1 polubienie

Czy to się sprawdzi?
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.roll20.playerappandroid

I ustaw sobie jakiś avatarek :smiley:

1 polubienie

Z tego co wiem to roll mobilnie jest płatny. Przynajmniej tak miałem gdy chciałem odpalić na iPhone w safari. Nie miałem styczności z appka na andronida.
@pawelorzech moja dyrektor finansowa wręcz się cieszy kiedy gram bo ona może sobie w spokoju pograć. Deal jest deal :stuck_out_tongue:

2 polubienia

chodzi mi o to czy będzie współpraca z Roll20 MG (Tobą)
Edit: widę, że zadziała z Roll20 Virtual Tabletop website

1 polubienie

Właśnie dostałem plan pracy na weekend.
Jutro jeden szybki kurs do Londynu wiec około. 17 polskiego czasu jestem dostępny do godzin późno nocnych. Niedziela od 18 pl również
Wiec jak ktoś zdecydowany dawać znaki

@Rzast jeśli łączysz się z serwerami roll20 to raczej tak

1 polubienie

System? Może :hammer_and_pick:?

1 polubienie

Ja mam opanowany w miarę młotek i Ctulhu (troszkę bardziej niż młotek )
Ogólnie wszystko byle nie dnd i Starwarysy jestem w stanie przyjąć a mechaniki nauczymy się wszyscy w trakcie

2 polubienia

Zamawiam Krasnoluda w sile wieku imieniem Marchewa. Resztę się wylosuje :wink:

1 polubienie