Gry przeglądarkowe

Jestem za, a nawet przeciw.

1 polubienie

Jezu. Będzie najgorzej… Musimy założyć konta w tym samym momencie żeby wrzuciło nas obok siebie.

1 polubienie

Się nie martwi - damy radę.

Kurnik najlepszy!

4 polubienia

Dobra, ja zaczynam przygodę.

Travian Kingdoms (z tego linka są dodatkowe złote monety na start)

CC @Autheable

Co może pójść nie tak :smiley:

-25 / -40 jak coś!

1 polubienie

Dwa dni 160 180 popa, 2x tyle woja, po tylu latach w końcu coś potrafię w tym travianie zrobić…

Kiedyś grałem w Space Pioneers, ale to było z 12-15 lat temu. Ostatnio pogrywalem w
Might & Magic Heroes Online.
Mega czasopochłaniacz…

2 polubienia

Aż tak? :smiley:

1 polubienie

Tak nic się nie odzywam, ale ja dalej w tego Traviana gram.

I właściwie całkiem nieźle mi idzie. Rank może słaby, ale przynajmniej 2,5x wojsko/populacja. Można coś już ładnie się pobawić i popsocić.

BTW. Bombia to 1/1/1/15 crop :smiley:

Nigdy mi w to nie szło :slight_smile:

38 posts were split to a new topic: YesCrims - wąsacze grają w The Crims

Aż się przypominają czasy plemion kiedy się z kumplami z klasy robiło wiochy na tym samym kontynencie, a potem ogarniało plemię.
Może jest ktoś chętny na plemiona XD?

2 polubienia

Plusem plemion jest to, że mają appki na telefony. Travian np. też ma, ale tragiczną (ale na tyle, żeby zlecić budową - jest OK).

Zacytuję sam siebie z innego tematu, bo jest to relewantne do tego tematu.

1 polubienie

True… znajdź coś lepszego to czemu nie :smiley:
Ja do plemion/traviana jakoś nie mam ochoty wracać, wolę styl właśnie Crims :smiley:
Ale otwarty na propozycje jestem, byle nie za dużo na raz, żebym miał czas na życie i pracę :smiley:

12 posts were split to a new topic: Wąsacze grają w TORN

Już miałem zakładać nowy temat, ale znalazłem ten, to go wskrzeszę…

Gra ktoś jeszcze w przeglądarkowe gry? Jeśli tak, to jakie?

Torn oraz Travian. Ciągle i wciąż.

1 polubienie

Yes, Torn! Wlazłem przez Pawła i teraz siedzę z typami z UK, Australii, Portugalii, Kanady, Filipin itd. i obmyślamy, jak rozwijać naszą faction, kogo zaatakować…

wciągnęło :slight_smile:

nie wiem, czy to legitne, ale rzucę swój link: https://www.torn.com/2514502 (jak ktoś ogarnie 10 lvl, to ja mam z tego złote monety, którymi się podzielę :))

1 polubienie

https://shapez.io/ Ależ to jest dobre. Nie tak jak facotrio oczywiście ale serio przyjemne

1 polubienie