Gorzkie żale

Signal - nie da się przenieść historii z Androida na iOS.

2 polubienia

Przestałem automatem wysyłać VMki do backupu po sieci w momencie przeprowadzki do domu, w którym kablówkę z nielimitowanym transferem zastąpił internet komórkowy z limitem po kilkuset gigabajtach. Pewnie dałoby się to zrobić sprytniej (np to o czym pisze @Romiczek - backup bebechów HA zamiast całej VMki).
Albo właśnie backup lokalny na drugi dysk po USB.
A w międzyczasie wleciała na kanał taty geeka recenzja Della Optiplex 3000 i już chyba wiem co zastąpi wysłużonego brixa :wink:

1 polubienie

Jest więcej fajnych opcji

Zobacz też komentarze, np https://allegro.pl/oferta/tani-mini-komputer-pc-hp-600-g4-dm-tiny-8-gen-8gb-sdd-m-2-nvme-wifi-w10-14990532861

słodko-gorzkie zakończenie: euro oddało 4 dychy, ale lodówka nadal nie ustawiona :wink:

Fajny ten HP. Trochę tańszy, a niewątpliwą zaletą jest miejsce na klasyczny dysk + nvme.

1 polubienie

Właśnie strzeliłem sobie z Knoga Blindera 1300 prosto w oczy. Tak to jest jak się przesiada z “lampki” na lampkę.

i zjebała mi się zmywarka, procedura Samsunga do naprwy nie działa - wiec serwis:( plus że na gwarancji jeszcze.

1 polubienie

Klątwa Samsunga? :smiley:

to niemozliwe, mam lodówke samsunga od 2007 roku - działa non stop i nie chce sie zepsuć:)

zmywarka:
wyswietla LC - czyli ze jest wyciek, bo faktycznie zapchał się fitr i maszyna się zirytowała, ale po wyczyszczeniu filtra oddała wode ale nadal wyswietla LC, a już nie ma ani w niej ani obok nawet kropelki. prcedura samsunga - odlacz wode, odlacz prad i wlącz gufno daje.

1 polubienie

Niektóre zmywarki mają czujnik na samym dnie przy podłodze. Trzeba wytrzeć tam do sucha.

3 polubienia

Dokładnie, tam jest zazyczaj taki chamski pływak z gąbki/styropianu. Jak w tej tacce zebrała Ci się woda, to musisz to ręcznie zebrać, bo pompka tego nie wyciągnie.

2 polubienia

sprawdź w którym miejscu może być ten czujnik, suszarka do włosów i jazda

2 polubienia

oko szukam jebanego czujnika.
dzieki:)

1 polubienie

Tak jak @Damien pisze- to nie musi być zwykły czujnik, tylko solidniejszy pływak. I wtedy to oznacza konkretną ilość wody do wyciągnięcia.
U mnie (electrolux) ściągnąłem cokół meblowy, za nim (pod drzwiami zmywarki) jest maskownica przykręcona na 4 wkręty. Po odkręceniu daje to dostęp do tej tacki bez potrzeby wyciągania całej zmywarki i ściągania boków. Użyłem małej pompki z rurką i jakieś 1-2 litry wody tam było.

1 polubienie

narazie blęde wyjąłem i Karolina jak kurz pod szafkami zobaczyła do odrazu zaczeła tam sprzatać i kazał mi narazie poczekać z grzebaniem przy zmywarce. wiec czekam :slight_smile:

1 polubienie

gówno, smierć i zagłada:(
moze z 2mm jest przestrzeni od podłogi i wszedzie wokol sucho. walić jutro przychodzi serwis. zobaczymy jak bedzie.

dobrze, że nie skończyło się remontem! :smiley:

1 polubienie

Jeszcze nie wiadomo…

e no chyba nie:)
malowanie i odswierzanie kwadratu było jak siedziałem w mex, co pół roku to chyba za często :slight_smile:

Na kraj padło losowo się dziś akurat wkurwiła mnie sytuacja na czeskiej autostradzie. Na wysokości Brna eksplodowała mi opona przy 130km/h. Dobrze, że nie w PL. Tam jechałem 180-190…


10 polubień