Gorzkie żale

Jak wceluję w konkubinę to pech będzie trwał 27 lat…

Przynajmniej będziesz miał stabilne prawie 3 dekady życia!!! Na tym można budować! :rofl:

3 polubienia

Brzmi jak plan!

Gorzki żal - bardzo źle funkcjonuję w temperaturach > 25 stopni. Na tarasie mam chyba z 700…

2 polubienia

Pierwszy tydzień w nowym mieszkaniu, super okolica, nowy budynek, fajni sąsiedzi. A i tak ktoś mi gwizdnął z paczkowni organizer na kable pod biurko za 150 zł…

4 polubienia

Co to jest paczkownia?

Moje grube ja, przyzwyczajone do braku polskich znaków przyjmuje do wiadomości tylko jedną prawidłową odpowiedź

7 polubień

Sorki za nowomowę i ponglish lol
Pomieszczenie ze skrzynkami na listy i miejscem na większe paczki żeby kurier nie latał po piętrach i teoretycznie safe space, żeby zostawić paczkę gdy adresata nie ma w domu.

A Ty wiesz, że moja autokorekta chyba pochodzi z Twojej okolicy, bo musiałem ręcznie w pytaniu poprawiać ą na a? :laughing:

1 polubienie

Kumam. Rowerownię to jeszcze ogarniam, ale o paczkowni słyszę pierwszy raz w życiu, w sumie niegłupie, ale wymaga wiele zaufania do współlokatorów. Albo kamery :grin:

1 polubienie

… albo stróża :wink:

Patent na remont rynku:

  • wytnij wszystkie drzewa
  • zetnij trawę a la fryzura amerykańskiego marines
  • zalej wszystko betonem lub wyłóż kostką brukową
  • dla ochłody wstaw kurtyny wodne
13 polubień

To jest przykre…

Po 5 latach wiernej pracy odkurzacz parkside wyzionął ducha… :frowning: a ja go potrzebuję żywego na już

Koncert Rage Against The Machine w Krk odwołany po 2,5 roku przesuwania terminu :frowning:

4 polubienia

Do trzech razy kurwa sztuka. :wink:

Tym razem wprost odwołali, bez przekładania…

Lech to jednak Lech. Pewne rzeczy się nie zmieniają.

wczoraj pranie postanowiłem zrobić i kapsułki do prania się skleiły to je rozdzielić postanowiłem i peszek jedna pękła i jeb z dzidy prosto w oko chemicznym detergentem - skończyło sie oparzeniem chemicznym oka i do niedzieli mam siedzieć napierdalać krople i maść w oko. a dzisiaj na zombie larpa miałem jechać kurwa:(

17 polubień

No jak, to część makijażu masz już ogarnięte. Przepaska na oko i będziesz wyglądał kozacko. Albo dorysuj sobie taką bliznę czerwoną przez oko i będzie to pięknie współgrało.

5 polubień

dobrze, że nie rozgryzałeś, żeby rozdzielić… :wink: #TidePodChallenge

1 polubienie