Gorzkie żale

Jedziesz. Pamiętaj o tym nowym jak skończysz, bo stary kończy się gorzej od gry o tron xD

1 polubienie

To przykro mi, ale nie kwalifikujesz się na prysznic z Martinem.

2 polubienia

Nowy już „na plexie”.

1 polubienie

Najlepszy VOD

1 polubienie

Bardzo dobrze. Moja ochrona zawsze mi hajluje a potem odprowadza pod prysznic żeby mi się nic nie stało :man_shrugging:

1 polubienie

A przecinają Ci szaliki mieczem samurajskim?

Piękny i niespodziewany obrót nabrał ten wątek,

Uwielbiam Was,

Ściskam i pozdrawiam!

13 polubień

Kończę dziś 3 tygodniowy okres wyjazdów i urlopowania. Przy okazji nie polecam Orange Flex bo przez cały ten okres byłem odcięty od telefonu z czym admini pomarańczki do dziś sobie nie poradzili. Oczywiście można powiedzieć, że to dobrze, w końcu urlopowałem, ale nie wtedy gdy mBank zablokował mi konta a ja nie byłem w stanie do nich zadzwonić w żaden sposób :smiling_face_with_tear:

4 polubienia

Zablokowali co konta, odcięli telefon, widzę że było grubo, opowiadaj. Co to było, kawalerski w Bangkoku?

4 polubienia

Coś ty robił?
Zgadzam się z @Marx - musiało być grubo, takie rzeczy nie dzieją się bez powodu.

2 polubienia

Nic wielkiego :joy: Najpierw samochodem do Toskanii a potem do Grecji. Byłem przelotem w Polsce i usługa działała jak trzeba, wymieniłem nawet SIM na zaś. Niestety po kolejnym wylocie za granicę roaming padł, wszystko co trzeba oczywiście jest aktywne. Głowią się nad tym już trzy tygodnie i nie dają rady… dobrze że jest coś takiego jak Airalo, przynajmniej kontakt ze światem był i forum można było czytać. mBank dał mi bloka na wszystko co u nich mam przy okazji próby doładowania ZEN na sporą kwotę. Nic wielkiego, bo byłoby to do ogarnięcia gdyby nie brak dostępu do mojego numeru.

1 polubienie

widze ze masz prawidlowe priorytety zyciowe :smiley:

1 polubienie

Ten sam problem w maju we Włoszech, potem w UK. Pomogło odpięcie esim i spięcie na nowo.

esima wymieniałem wielokrotnie, w końcu przeskoczyłem na fizyczną w nadziei, że to coś da. Niestety nic się nie zmieniło :confused: Co więcej ten sam problem występował na innych urządzeniach, do których wkładałem kartę, więc to raczej problem z moim kontem we Flex, a nie z urządzeniem.

Mam mieszkanie pod wynajem do remontu. Remont robię sam bo lubię. Wpędziłem się w 7 lat nieszczęścia. Z jednej strony to dobrze, że nie podobało mi się lustro na drzwiach suwanych do szafy, ale z drugiej strony to… 7 lat nieszczęścia! Po ostatnich dwóch ciężkich latach nie mam już zapasu na nieszczęścia ale chyba nie ma wyjścia… przyjmuję to z podniesioną głową!

5 polubień

uadawaj ze to nie ty tylko kot

6 polubień

Spoko, mój żona ostatnio nie wiedziała że u rodziców popsuła się szafa i też takie drzwi z lustrem poleciały prosto na łóżko, roztrzaskały się w drobny mak wiec nie jesteś jedyny :wink: dobrze że nikomu się nic nie stało a to już zaliczam szczęście w nieszczęściu wiec na plus

1 polubienie

Ja mam życiową zasadę, że “nie wierzę w przesądy, bo to przynosi pecha”.

Polecam XD

11 polubień

Musisz splunac przez lewe ramie, amen.

1 polubienie

I przez tydzień chodzić w skarpetkach na lewą stronę

2 polubienia