Gorzkie żale

Ja pożegnałem Bose 700 i wróciłem do kablowych Jabra Evolve 30 II bo gorąc taki że się uszy zaczęły skręcać

Nie wiem czy nazwałbym Luxmed januszexem, ale w sumie…

6 polubień

Mam taką samą sytuację i staram się mieć odłożone na minimum pół roku.

2 polubienia

W sumie nie wiem, czy to żal, czy zdrowy rozsądek, ale po 3 miesiącach z Xboxem Series X przypomniałem sobie, dlaczego sprzedałem PS4. Gram tylko w 2 gry, jakoś nie potrafię się przywiązać do fabularnych tytułów. Konsola idzie wiec na sprzedaż.

5 polubień

dalbym i 2 serduszka ale sie nie da :wink:

nie winie tych co poduszki nie maja, nie mamy w Polsce tradycji oszczedzania i inwestowania, i sporo osob zyje od pierwszego do pierwszego, ale warto o tym mowic, to moze uda sie czesc ludzi uswiadomic

1 polubienie

Inwestowania to się zgodzę ale oszczędzania? Poprzednie pokolenie nic innego nie robiło tylko oszczędzało.

3 polubienia

No, oszczędzali. Wszyscy w PKO, dzieciaki na SKO, młodzi na książeczkach mieszkaniowych…

1 polubienie

Dzięki temu nauczyli się oszczędzać i teraz działa metoda “na wnuczka”.

2 polubienia

tak oszczedzali ze teraz jedyne co maja to domy i mieszkania :slight_smile:

Zawsze kurwa, na dwa dni przed urlopem, ktoś się obudzi że jakiś licencji brakuje i trzeba je ogarnąć na wczoraj.

Zawsze.

“Nakurwia niespodziewane “license purchase order” 48h przed urlopem since 2016”

5 polubień

<Gorzki żal> Znowu zmarzłem dzisiaj w gabinecie </Gorzki żal>

2 polubienia

a na zewnątrz się rozkręca
image

1 polubienie

Nie masz od tego ludzi?

Podpisz i deleguj

1 polubienie

Gdybym mial pieniądze na pol roku to bym sobie zycie na nowo ułozył #pdk

Podpisuję się pod tym. Ale na miesiąc do przodu na szczęście już zdążyłem odłożyć.

gunwo, dupa.

1 polubienie

Dobrze, że tylko z jednej strony awaria

7 polubień

dla tych co nie mają poduszki finansowej na >6 mc-y - zamiast gadżety, forum YesWas to do roboty. Serio. Przepraszam, ale ktoś musi to napisać wprost. Poduszkę trzeba mieć na 12mcy tak naprawdę minimum.

20 polubień

od 2h nie działa mi internet w domu bo albo jakaś awaria albo mam uszkodzony kabel optyczny :confused: do tego przyszedł thermo chyba po miesiącu od zamówienia i ma jakieś wypalenia na ekranie, więc czeka mnie chyba użeranie się i czekanie kolejne kilka tygodni i jak by było mało to od samego rana kosiarki i podkaszarki pod blokiem, jedna jest wyjątkowo głośna, nawet jak mam zamknięte okno to nie da się myśleć.

2 polubienia