Gorzkie żale

Aplikacja mPay wspiera kupowanie od wczoraj intercity, polecam.

Potwierdzam, większego gówna nie widziałem, no może jeszcze blisko nich Allegro jest :laughing: (zawsze będę ich gnębić)

No gorsza jest tylko szukajka amazon

2 polubienia

u mnie działa :laughing:

Żeby tym brytyjskim kutasom jakieś tsunami walnęło za to, że z Unii wyszli.
Właśnie musiałem 29,50 PLN dopłacić cła do przesyłki za 90 PLN.

2 polubienia

I bardzo dobrze! :joy:

PS może to niech w unie walnie za to, że mają takie przepisy.

1 polubienie

na dodatek kupienie biletów jakie chcesz (rodzaj przedziału, miejsce przy oknie/przejściu, niedajboże dokupienie miejsca obok kogoś, kto już ma bilet…) - dramat

za to Pendolino działa świetnie - pokazuje plan pociągu i wybierasz konkretny wagon, miejsce, cyk do kasy i ogarnięte

Ja na tablecie mam notorycznie komunikat, ze mam otwartą stronę w innej karcie. Więc mogłem tylko wyszukać, a kupić musiałem przez appkę Blikom, która może nie jest zła, ale np na biletach nie pokazuje numeru miejsca…

2 polubienia

O to to, mam to samo na tablecie…

Walczyłem z tym kurwetwem przez ostatnie dwa dni.
W końcu udało się kupić przez chrome po VPN.

Jeszcze tylko miesiąc i tydzień w Turcji. Mam już dość deszczu :confused:

Współczuję :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czekam z niecierpliwością na mój lekko wyprzedzony prezent urodzinowy. Pochwalę się nim później w elektronicznych. Ale na razie wysłana paczka w poniedziałek wieczorem od wczoraj o 4.19 leży na “Terminalu przeładunkowym”. Paczka szła z Wrocławia (w ogóle też śmieszne, że zamówiona na Amazon.de). Pieprzona poczta polska. Oczywiście zamówione chwilę później dodatki do prezentu z allegro dotarły ipostem już wczoraj.
EDIT
JEBANA poczta czyta forum chyba, bo tracking ożył.

1 polubienie

Pięt€&@)(;: pralkosuszarka szajsunga… naprawiłem suszenie to jebło wypompowywanie wody. W sobotę przed niedzielą niehandlową wieczorem. Nawet nie powieszę tego prania bo nie mogę go odwirować. A sąsiedzi wyjechali. Jedni, drudzy, trzeci. Nawet nie zapukam czy mogę u nich odwirować pranie bo mi pralka padła. Kur#*

Co kupić żeby pożyło? Wiem, że najlepiej osobno pralka osobno suszarka, ale musiałbym wannę wywalić z łazienki, ale na to małża się nie zgadza…

2 polubienia

Nie masz pralni na mieście? Idziesz na pranie, przy okazji odwiedzasz kochankę, elegancko się wszystko spina :wink:

4 polubienia

W rękach wykręć :muscle:

1 polubienie

Postaw suszarke na pralce

1 polubienie

https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/laczniki-pralek-i-suszarek

Jedno na drugiej jest mega wygodne. Szybkie przekładanie i tak dalej.

Jak nie masz miejsca nie kombinuj z urządzeniami osobno. LG, Candy, Ariston - mogę polecić z własnego doświadczenia. Beko mogę polecić z doświadczeń rodziny, znajomych i znajomego serwisanta.

Fajnie, że klątwa Samsunga dotyka nie tylko mnie :joy:

Jakbym nie miał miejsca to w pierwszej kolejności patrzyłbym na LG.

Ewentualnie możesz zastosować starą zasadę: bierzesz to co ma najdłuższą gwarancję bez dopłacania.

1 polubienie

Gdyby to było takie proste. Nad pralką mam zabudowę typu komin, i tam stacjonują pojemniki na brudną bieliznę. Jak postawię jedno na drugie, to musiałbym wannę zlikwidować, żeby się pomieścić. Co dla małży mej jest nieakceptowalne. Wywalenie koszy na pranie z łazienki nie wchodzi w grę, przy dwóch chłopakach którzy zaraz zaczną dorastać, a ich organizmy zaczną wytwarzać niesamowite mieszanki odorów.