Giełda zegarków - zapraszam!

Nawiązując do tego wpisu ⌚ Zegarki - #405 przez Rogi, wrzucam już konkretne ogłoszenie dla poniższych czasomierzy:

  1. Tissot Le Locle Automatic L164/264-1 - cena 700 zł z przesyłką w PL

Kupiłem używany w bardzo dobrym stanie i taki oddaję (drobne ryski). Używany okazyjnie. Dostałem go na innym pasku, który wymieniałem na Hirscha. Fajny, klasyczny zegarek pod koszulę i do eleganckiego ubioru. Tarcza jak i dekiel przyciągają oko. Szkiełko bez rys. W pełni sprawny.

2. Seiko SKX779 7S26-0350 Automatic Black Monster - cena 1000 zł z przesyłką w PL SPRZEDANY

Kupiony przeze mnie jako nowy. Miałem przez ten czas jeszcze kilka innych zegarków, więc dużo nimi rotowałem i nie był intensywnie noszony. Co widać na żywo. Ma oczywiście lekkie ślady używania na bransolecie, ale wg mnie wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek. Szkiełko bez rys. Bezel obraca się z fajnym skokiem.

Bransoleta ma możliwość przedłużenia przez odpięcie zatrzasku (dla nurka :slight_smile: ), ale mam też wciąż dodatkowe ogniwa dla większej łapy. Był raz na regulacji koronki, a ta działa jak trzeba przy ustawianiu godziny i daty. Jest zakręcana. W pełni sprawny.

  1. Archimede Pilot UA7919-A1.5 - cena 1000 zł z przesyłką w PL

Zamawiany prosto z Niemiec od producenta (wersja 42 mm). Stan bardzo dobry. W międzyczasie pasek wymieniony na Hirsha (pozostawione oryginalne zapięcie motylkowe). Szkiełko bez rys.

  1. J.Springs BEB035 Automat - cena 100 zł z przesyłką w PL

Zegarek budżetowy w automacie w dobrym stanie bez większego zużycia. Świecące wskazówki i indeksy. Podobno by Seiko.

  1. Casio G-Shock G-7800B-1ER - cena 150 zł z przesyłką w PL

G-Shock w negatywie, podświetlany na zielono. W stanie bardzo dobrym, w pełni sprawny. Raz wymieniana bateria.

  1. Casio Beside BEM-501L-7AVDF - cena 50 zł z przesyłką w PL

Zegarek w stanie dobrym. Posiada świecące wskazówki. Wymaga wymiany baterii. Nie robiłem już tego, bo i tak od dawne nie był noszony. Pasek też jeszcze oryginalny, więc cena niska. Mogę dorzucić do któregoś. :slight_smile:

Jeśli macie dodatkowe pytania to śmiało. Wszystkie oprócz Tissota są od nowości u mnie. Nie usztywniam się na ceny, ale starałem się dać je poniżej rynkowych. Bo ceny niektórych używek są krejzi.

Pudełko też jest do wzięcia. Mogę dorzucić jakby ktoś się zdecydował na któryś z zegarków. Szczególnie 1-3. :wink: Nie wiem, czy znajdą nowych właścicieli, ale i tak cieszę się, że je ogarnąłem. Trochę mi to zajęło.

6 polubień

BIORĘ

2 polubienia

kupilbym jakis ale jestem niemal pewien ze trafiloby to do watku NCMT

2 polubienia

1 polubienie

Chrono2137

3 polubienia

Po powrocie z urlopu tak tylko raz się przypomnę, jakby ktoś zapomniał, a może się zastanawiał.

Jak macie jakieś propozycje to dawajcie znać. Jak nic nie wyjdzie to już nie ponowię i pewnie jakieś rozdam. :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.