Giełda zegarków - cd

Stwierdziłem, że jednak potrzebuję pozbyć się tych zegarków, bo będą u mnie leżeć. Nie mam okazji ich nosić, także chciałbym, żeby znalazły właściela. Tutaj najtaniej co znajdziecie, nawet jak nie szukacie. :wink:

Kontynuacja wątku: Giełda zegarków - zapraszam! Wrzucam jeszcze raz zdjęcia, bo tamte wygasły, ale opisy aktualne.

Dostępne:

(1) Tissot Le Locle Automatic L164/264-1 - cena 700 zł 500 zł 400 zł z przesyłką (Paczkomat®).

(3) Archimede Pilot UA7919-A1.5 - cena 1000 zł 500 zł 400 zł z przesyłką (Paczkomat®).

4, 5 i 6 mogę dorzucić gratis dla chętnego na zakup jednego z powyższych. Macie propozyje to dawajcie na priv.

(4)

(5)

(6)

2 polubienia

Ostatnia zmiana ceny. Jak nikt się nie zgłosi to je zostawię albo wymienię na osiedlowej grupie za flaszkę. :slight_smile:

Ja bym je wystawił na jakimś forum zegarkowym

Może tak, mam nawet konto na tym słynnym. Ale nie chce mi się wychodzić za daleko. Będzie co będzie.

1 polubienie

Wrzuć na OLX, nawet na tym forum zegarkowym wielu ludzi przegląda OLX.

A ceny masz bardzo dobre to szybko pójdą. Mnie kusi Archimede ale zbieram na coś innego :wink:

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.