Garść freebies 2022

Heja,

Będę w końcu w PL więc mogę powysyłać rzeczy.

@karol.morawski jeszcze w maju chciałeś ConBee II które dostałem od Luke-a. Rozumiem, że nadal aktualne i mam Ci wysłać?

@_Kuba - z tobą się ugadywałem w kwietniu na ten laptop stand od Baseusa

Wysłałbym Ci nówkę sztukę.

@Wszyscy - mam jeszcze jeden taki laptop stand, tylko rozpakowany. Był przyklejony do kompa raz i zaraz odklejony. Toto jest wielokrotnego użytku, więc jak ktoś chce to mogę wysłać.

Wszystkie trzy (może się coś jeszcze znajdzie, to dorzucę do tematu) wysyłam za 0 zł, jedynie fajnie by było jakbyście sobie opłacili paczkomat Inpost (najlepiej “wysłać” paczkę samemu do siebie i mnie przysłać tylko kod).

Będę w Krakowie 27-29 grudnia więc jakoś w tym czasie możemy się zgadać.

3 polubienia

Omg, ale ekstra, ja już o tym zapomniałem i ostatnio chciałem kupić coś podobnego xD. Opłacę paczkę i podeśle kod na priv :heart_eyes:

1 polubienie

Tylko nie wiem ile kod jest ważny więc lepiej bliżej 27-go :slight_smile:

4 polubienia

Królu złoty zdążyłem zapomnieć.
Również podeśle kod pod koniec roku :grinning:

2 polubienia

miesiąc/30 dni

@Tadek - o 27 jestem jeszcze w krk wiec jakby co to można się spotkać na lemoniadę albo cokolwiek:)

1 polubienie

Ooo! Tylko nie wiem o której dojadę do Krakowa tego 27-go; rano (koło 10:00 pewnie) będziemy startować z okolic Jeleniej Góry.

Przydałby mi się taki standzik :heart_eyes:

2 polubienia

spox ja jestem w krk od 22 do 27. pisz najwyżej transport jakiś wam ogarnę jak pkapem jedziecie w Yukonie mam 3 miejsca: 2 adult 1 child - ale fotelik zdemontować zawsze mogę wiec będzie jakby co 3 adult:)

1 polubienie

No to ten rozpakowany jest Twój.

Koło 27-go zrób sobie paczkę sam do siebie inpostem i wyślij mi kod.

2 polubienia

Roger that szefie, dziękuję :slight_smile:

4 polubienia

@pgronkievitz mogę Ci wysłać jedną taką ściereczkę jak sobie opłacisz paczkomat. Byłeś chyba zainteresowany?

Mam ich z 10 szt ciągle zapakowanych :blush:

15 polubień

święty Tadek w tym roku się trafił, z chęcią wezmę

2 polubienia

@karol.morawski, @_Kuba, @Krystian, @pgronkievitz możecie zacząć wysyłać kody inpostu.

Wszystko powinno wejść jako ta najmniejsza paczka.

Preferuję paczkomat Inpostu bo mam najbliżej.

Jak uzyskać kod: ja zwykle w takich sytuacjach zamawiam paczkę sam do siebie (nadawca i odbiorca to ja). Polecam to zrobić w ten sposób :slight_smile:

3 polubienia

@karol.morawski nie dostałem od Ciebie kodu. Jak dasz radę do jutra wieczór to Conbee wyślę jak tylko dostanę kod. Jest już spakowane i przygotowane.

edit: będę trzymał Conbee dla Ciebie do 29.12 do północy. Po tym czasie wyślę kolejnemu chętnemu :wink::beers:

1 polubienie

Hej,
Właśnie wysłałem kod. Ostatnie dni spędzałem totalnie bez telefonu :grinning:

1 polubienie

Wszystko wysłane, powinniście już widzieć przesyłki w aplikacji.

4 polubienia

Dotarło, potwierdzam, podstawka sprawuje się doskonale. Jest tym, czego potrzebowałem. Dzięki @Tadek :heart:

1 polubienie

Potwierdzam odebranie, przetestuję w środę i dam znać. Jak mi nie spasuje do laptopa to wyślę dalej też. :sunglasses:

1 polubienie