🔦 Chwalimy się: Gadżety NIEELEKTRONICZNE

Mega dobry film… :slight_smile:
Pamiętam scenkę na jednym z supermarketów w Poznaniu :slight_smile:

1 polubienie

Ło panie. Dzięki za podsunięcie pomysłu (musiałem się trochę nagrzebać żeby to odnaleźć).

Ale maleństwa

6 polubień

Moje nowe przyjemności.

6 polubień

MoFangGe Thunderclap V3M

3 polubienia

Kupiłem sobie na otwarcie sezonu. Nie jest to najwyższa półka, ale na pierwszy rzut oka nie jest źle. Zobaczymy jak się sprawdzi. Opinie w internecie są koszmarnie rozstrzelone.

23 polubienia

Geniusz ze mnie. Kupiłem dwie podstawki pod laptopa. Magnetyczne, składane jak origami. Z Baseusa.

Coś mniej więcej takiego

Kupiłem, przywiozłem do Pragi.

Tylko po to żeby stwierdzić że oba laptopy mają, w miejscu gdzie to powinno być przyczepione, grilla do odprowadzania ciepła.

Zwrócić nie zwrócę bo jestem już w Pradze :smiley:

Czuję że jak będę jechał do PL to zrobię konkurs i wyślę jakimś dwóm wąsom posiadającym makbuki.

4 polubienia

Z tysiąca pierdół które przywiozłem z PL:

Oczyszczacz powietrza IKEA

Będzie pochłaniał zapachy w kuchni.

Kupiłem też dwa elastyczne paski do spodni i oesu jakie to dobro. Jeansy zachowują się jak spodnie dresowe, do tego mają klamrę z tworzywa więc nie trzeba wyciągać paska ze spodni na lotnisku. Polecanko (choć mam wrażenie że to taka podjarka starego dziada)

10 polubień

Jak coś to ja mogę kupić tę jedną podkładkę pod laptopa, myślałem od dawna o czymś takim.

1 polubienie

@Tadek + #IKEA = :arrow_down_small::arrow_down_small::arrow_down_small:

Znam, znam.

U mnie ten oczyszczacz nie będzie chodził na stałe, do chodzenia na stałe jest Sharp KC-840E w sypialni.
Natomiast za każdym razem jak eksperymenty w kuchni przekroczą możliwości filtrów w wyciągu i mam całe pomieszczenie w dymie/zapachu palonego czosnku to taki grzdyl z Ikei na szybkości, zamiast taszczenia Sharpa z sypialni - będzie ideolo. Więc ani mi brak trybu automatycznego nie przeszkadza, ani hałas. Ważne że ma filtr zapachów, jest mały i przenośny.

Jakby miało to być coś na stałe to raczej bym patrzył w kierunku Siajomi.

2 polubienia

Tylko się uzbrój w cierpliwość bo z Czech Ci nie wyślę a do PL może pojadę w czerwcu :smiley:

1 polubienie

Czy dobrze trafiłem na forum o latarkach?

15 polubień

Kompletnie zbędne gadżety do Orbitkey

2 polubienia


Wydaje mi się że dobrze. Zaczęło się od Convoya…
Jak oceniasz Seekera? Wart swojej ceny?

3 polubienia

To moja pierwsza taka latarka, więc nie mam porównania. Świeci “fajnie” :wink:

2 polubienia

Daj znać jak ci coś zginie, czy się sprawdziła.

3 polubienia

Stojaczek pod lapka MISURA ME04

1 polubienie

Dzisiaj nieco przedpremierowo dotarł do mnie zestaw lego z Horizon Forbidden West.

19 polubień

czy w dzisiejszych czasach to już produkt nieelektroniczny?

11 polubień

Technicznie dyskietka nigdy nie była elektroniczna.

3 polubienia