Forza Horizon 5

Cześć! Lubicie podróżować? Ja bardzo, dlatego dziś byłem na Islandii i kupiłem sobie jako pamiątkę preorder najwyższej wersji Forzy za 288 złotych zamiast za ponad 400. Strasznie drogo w tej Polsce. Serdecznie polecam, Cloudzik :hugs:

A, no i czekamy. Uroczyste otwarcie dyskusji o grze 5 listopada :hugs:

2 polubienia

Pewnie zainstaluję dla grafiki, ale wyścigi to tak średnio bym powiedział.

No pytanie co kto lubi, ja poprzednią Forzę instalowałem z bardzo dużym sceptycyzmem, a ostatecznie okazała się dla mnie najlepszą ścigałką od czasów oryginalnego Most Wanteda.

1 polubienie

Sam zagrałem z 12 godzin, co jak na ściganie u mnie jest hiperwynikiem.

Dziwnie się czuje mając w forzie Horizon 4 zrobione ponad 400h XD

A to forza nie będzie dostępna od 09.11.2021?

Ja mam w FH4 jakieś z 50 godzin pewnie. Z czego 99% w dodatku lego.

Jakby zrobili samodzielną grę na kształt tego dodatku to bym kupił

1 polubienie

Jak ktoś kupi najwyższą wersję to ma dostęp 5-go.

Ja w Forzie mam 2 dni i 17 godzin, nie wiem ile to wychodzi, Xbox dziwnie liczy. Zamykam jedno oko, 65 godzin? Z czego większość w ostatnich kilku tygodniach, bo odkryłem płynącą zeń radość podczas grania ze znajomymi online.

1 polubienie

Wychodzi, że według Xboksa 1 dzień = 24 godziny.

1 polubienie

Jeżeli ktoś się zastanawia, czy warto, odpowiadam: jak najbardziej! Jeszcze jak! Gra na Xboxie wygląda zjawiskowo, więc jeżeli ktoś ma Game Passa i może sobie zagrać “za darmo”, polecam z całego serca! A, i skoro premiera ma miejsce 9-go o 00:00, polecam wybrać się do Nowej Zelandii, tam można pograć już o 12:00 poprzedniego dnia. pdk

3 polubienia

z tym też trzeba uważać, bo ja tak zrobiłem przy CP2077 - pobrałem dzień wcześniej po przestawieniu strefy na NZ, ale nie miałem wtedy polskich napisów, więc następnego dnia wróciłem do strefy czasowej dla PL i gra pozwoliła mi dopobrać napisy i dubbing…

…razem z całą grą, która musiała pobrać się od nowa :expressionless:

Poczekam jeszcze te kilka dni aż będzie w Gamepassie, ale się jaram! W FH4 na początku cisnąłem po kolei wyścigi z mapy, później odkryłem te wyzwania tygodniowe, backstage, eliminator itd. i ponad 200h pyknęło :smiley:
Online jest niestety tragiczny, głównie przez graczy, ale taki urok tej gry :stuck_out_tongue: pod względem fizyki jazdy i systemu kar Gran Turismo rządzi

2 polubienia

Jest wow, do tego w cloudzie działa idealnie i nawet pad od Stadii (podłączony na usb) działa.

O proszę, to zazdroszczę. U mnie przez xCloud gra była niegrywalna :V

Pograłem wczoraj i jest git :fire: ale widać trochę niedoróbek… gram na XSS w trybie 60 kl/s. widze wyraźniej niż w FH4 wczytywanie tekstur, kilka razy też miałem sytuacje ze samochód z pełnej prędkości stawał w miejscu i rozpędzał się znowu od zera (na szczęście tylko podczas jazdy swobodnej) :expressionless: i chyba dzieje się to w momencie utracenia połączenia online (które tez zdarza się bardzo często, zupełnie bez powodu)

3 polubienia

Za linkiem @_Kuba

Car may stop randomly down to 0km/h, this is sometimes accompanied with a network disconnect error message

Miałem to wiele razy na PC. I podobnie mam dość często info o rozłączeniu mimo, że internet jest ok. No cóż, ważne że to pierwsze jest już znanym problemem :grinning:

1 polubienie

Niestety u mnie również. Łącze wg Speedtestu 80/20, ping 8ms, a męczące jest granie nawet w przygodowki z zablokowaną kamerą np The Last Stop.

Pracują nad tym, wiec niedługo powinno zostać naprawione.

1 polubienie

No u mnie pobieranie się rozpędza do 480 Mb a o tak działa jak kupa. Na szczęście okazało się że złom PC odpala grę więc jutro jeżdżę z żoną w konwoju xD

1 polubienie