Forza Horizon 5

A tak z ciekawości, na jakim poziomie trudności gracie i z jakimi wspomagaczami? :grinning: u mnie to tak wyglada:

Wydaje mi się, że albo FH5 jest trochę trudniejsza od poprzedniej części, albo zbyt długo w tamtą już nie grałem :grimacing:

właśnie tez wydaje mi się tak wydaje, bo musiałem zmniejszyć poziom trudności względem FH4

1 polubienie

No gra jest ewidentnie trudniejsza bo raz drivatary są ulepszone, dwa samochody bardziej reagują na podłoże i McLarenem Senną już po żwirze tak łatwo pojechać nie jest. Największy problem jest jednak w tym, że wspomniane drivatary od pewnego poziomu trudności mają niesamowite odejście i jak uciekną na początku wyścigu, to już można przerywać zawody.

2 polubienia

4 polubienia

Gram właśnie w Mexico - a do tego dostałem na urodziny kierownicę z resztą szpejów - jestem zachwycony, chociaż nie wydaje mi się, aby gra realistycznie odwzorowywała jazdę, przez to jeżdżąc moim m3 jestem ostrożniejszy - ale daje sobie rękę uciąć, że w grze ślizga się bardziej

Mi znacznie gorzej na żywo idzie ścinanie kaktusów :wink: Horizon trochę za bardzo się dla mnie ślizga, ale to pewnie kwestia odpowiednich ustawień.

1 polubienie

No właśnie piszę - śliska się jakby po lodzie jeździł i to an łysych oponach - Nie wiem, może jak przyinwestuję w lepszy sprzęty i oponki to będzie to bardziej przypominać rzeczywistość…

Nie będzie :grinning: To gra arcade a nie symulator którym nigdy nie miała być. Co więcej stworzona raczej do pada i imho stanowczo lepiej w nią grać właśnie na padzie. Jak chcesz realistyczne odwzorowanie modelu jazdy to Asseto Corsa

4 polubienia