🏎 Formuła 1

Nie wiem czy inteligencje, czy po prostu slaba glowe.

Ale tak czy siak - jak wyleci za cos tak glupiego, to bedzie slabe.

No i ciekawe co na to zona :stuck_out_tongue:

Jeśli to prawda, to żona powinna go kopnąć w dupe niczym Roberto Carlos wolnego przeciwko Francji.

1 polubienie

image

1 polubienie

O skurczybyk - dobry jest!!!

4 polubienia

Horner jest oskarżony o „kontrolujące i potencjalnie kompulsywne zachowanie” w stosunku do jednego ze swoich bliskich współpracowników płci żeńskiej.

Czyli że niby co??

Tak przy okazji polecam śledzić formułę 3 w tym sezonie. Niby Wiśnicki jest tam już kolejny sezon, ale nie liczę na cuda. Za to powietrzu sezon w F3 rozpoczyna Kacper Sztuka, i tu mam duże nadzieje. Śledzę karierę tego zawodnika od 2021, od czasów kiedy wyszedł z kartingu i zaczął jeździć we włoskiej F4 i chłopak jest dobry.

2 polubienia

Mówiłem? Mówiłem. Brak Bottassa 3.0 w F1 to byłaby największa tragedia.

1 polubienie

@piotrek69 cos czuje, ze wyleci…

1 polubienie

Dziś / jutro podobno ma być decyzja. Zobaczymy.
Ja tam go nawet lubię, ale jeśli coś serio odwalił to niech się zajmie tymi swoimi końmi lepiej.
Dobrze, że główny Red Bull jest w to zaangażowany.

1 polubienie

W sumie to nawet mi nie przyszło do głowy, że w tak toksycznym środowisku, jakim jest RBR, Horner mógłby być niewinny. Ale to w sumie ich wina.

1 polubienie

https://x.com/JennaFryer/status/1763222630315028852?s=20

W czasach fake’ów to jeszcze nic nie znaczy :slight_smile:

1 polubienie

Draaamaaaaaa :heart:

Ciekawe czy na tym dysku są pęta bajty Hornera :upside_down_face:

Dawać wincyj ale już

1 polubienie

To oczywiście wszystko mogą być fejki ja po jakichś dziwnych discordach muszę łazić

A teraz najlepsze

image

ta całą afera jest tak subtelnie siekierą ciosana. To jest takie Redbullowe. Niesamowite jak to gniazdo żmij Ditrich trzymał krótko.
I nawet jeśli to są albo nie są fejki - fakt, że ktoś po oświadczeniu zespołu wypuszcza to do mediów tym bardziej pokazuje, że nie chodzi o dochodzenie prawdy tylko o lincz.

Srincz

“Anonynous User helmut.marko@gmail.com

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Są już pierwsze memy:
image