🏎 Formuła 1

podziękował.

Nie masz problemu z lagiem? Jak próbowałem to u siebie zasetupować, to zawsze miałem rozjazd czasowy :slightly_frowning_face:

Nie miałem żadnych problemów. Streamy można między sobą synchronizować automatycznie. Jeśli chodzi o live timing, to on jest synchronizowany dopiero po sesjach, kiedy się ogląda na żywo trzeba sobie samemu dostroić (w oknie live timingu na górze się ustawia opóźnienie), chociaż u mnie dzisiaj z automatu były tylko jakieś 2 sekundy rozjazdu.

W razie czego naprawdę polecam discorda, jest tam sporo osób i sam autor się udziela niemal non stop.

1 polubienie

3 polubienia

kocham alfowego Bottasa. Widać ile z niego stresu zeszło po odejściu z Mercedesa. A ten film ze zmiana wizerunku to jest absolutny majstersztyk.

Guenther też OP

I w ogóle jeśli będziecie oglądać DtS to pierwsza scenę czwartego odcinka trzeba zobaczyć w oryginale koniecznie. Żaden lektor, żadne polskie napisy. To jest absolutne złoto i nawet nie chce sprawdzać, jak to spartaczyli tłumaczeniem.

5 polubień

O dziwo lektor nie zagłusza oryginału.
Trochę nam ambiwalentny stosunek do tego serialu. Pokazuje trochę fajnych scen, mattia z guntherem w tym samochodziku to jak parka z Sąsiadów. Ale wyścigów tam nie ma za dużo.

Mi tez sporo rzeczy nie siadło na początku, ale odkąd zdałem sobie sprawę, ze to nie dokument, a reality show, to bawię się świetnie.

3 polubienia

Nawet ktoś tak to podsumował przy wywiadzie. Toto Wolff??

Mi chyba dla tego właśnie pod pasowało, że nie ma za dużo wyścigów, a jest sporo zakulisowych rozmów / podśmiechujek. Wyścigi oglądałem w trakcie sezonu, a kulisy znam przede wszystkim z tego co Napiszecie w tym temacie :heart_eyes: Zatem dodatkowe spojrzenie na tło (te pełne niedowierzania komentarze jak Ferrari zawaliło wyścig) - bezcenne.

Zresztą zdałem sobie teraz sprawę, jak 1 sezon ukształtował moje lubienie lub nie, poszczególnych „postaci”. Edit. Jeszcze komentarze @piotrek69 miały niemały wpływ… :partying_face:

1 polubienie

Jestem przy 5 odcinku.
Sposób w jaki polski lektor wymawia nazwisko Ricciardo doprowadza mnie do szału.
Pewnie wymawia to poprawienie (coś w stylu do Rikjardo) ale ja robi to w jakiś irytujący mnie sposób.

Sam wymawiam pewnie źle, bo tak po swojemu „Rikardo”. Ale chwyta mnie mała kurwica xD

Jedyną osobą, która wymawia poprawnie nazwisko Daniela jest Czarek. To włoskie nazwisko, wiec powinno być wymawiane Riczcziardo. Po angielsku wszyscy wymawiają Rikardo, wiec nie masz się o co martwić.
Tylko mordko, mieszkasz w Anglii, to na pewno pięknie angielski rozumiesz. To po jaką cholerę psuć sobie przyjemność lektorem?

2 polubienia

Ja już nie pamietam kto to, ale był tu ktoś kto obejrzał pierwszy sezon DtS i powiedział, że nie lubi Daniela i ze buc z niego czy coś takiego.
Do dziś mnie to bawi jak o tym pomyśle xD

1 polubienie

Włączyłem lektora z ciekawości, po przeczytaniu twojego wcześniejszego posta.
Wyłączyłem po 10 minutach.

Ale faktem jest to, że jak oglądam jakiś mecz czy inny sport, preferuje z polskim komentarzem. A z Brytyjskim nie cierpię.

1 polubienie

Ja na meczach wyłączam lektora. Nie trawie szczególnie właśnie polskich bo bzdury gadają cały mecz. U nas pokutuje szkoła taka, że cały czas trzeba gadać nie ważne co się mówi. Wolę właśnie angielski komentarz, tylko jak coś się dzieje a tak cisza i pozwala skupić się na grze a nie na komentatorach.

Przed nami pierwszy weekend wyścigowy w tym sezonie. Pojadą aż 3 serie wyścigowe, w tym Formuła 3 z Piotrem Wiśnickim!

Piątek, 3 marca
godz. 08:55 – 09:40 – Trening F3
godz. 10:05 – 10:50 – Trening F2
godz. 12:30 – 13:30 – Pierwszy trening F1
godz. 14:00 – 14:30 – Kwalifikacje F3
godz. 16:00 – 17:00 – Drugi trening F1
godz. 17:30 – 18:00 – Kwalifikacje F2

Sobota, 4 marca
godz. 10:15 – 11:00 – Pierwszy wyścig F3
godz. 12:30 – 13:30 – Trzeci trening F1
godz. 14:15 – 15:00 – Pierwszy wyścig F2
godz. 16:00 – 17:00 – Kwalifikacje F1

Niedziela, 5 marca
godz. 09:50 – 10:35 – Drugi wyścig F3
godz. 11:20 – 12:20 – Drugi wyścig F2
godz. 16:00 – 18:00 – Wyścig F1

Czasy wg polskiej strefy czasowej.

2 polubienia

Czy myślicie że Ricardo ma szansę zastąpić Pereza?

Perezowi musiałoby się coś przyLance’owac.

Wątpię.

Prędzej zobaczymy Seba :stuck_out_tongue_winking_eye:

Szczerze wątpię, bo widze krótkoterminowo tylko dwa możliwe powody odejścia Pereza: tytuł maksa, a brak tytułu Red Bulla jak w 2021 albo relacje między Maksem i jego mamą a Perezem na tyle się pogorszą, ze nie będzie wyjścia.
Tylko moim zdaniem w takiej sytuacji Red Bull może się pokusić o de Vriesa, jeśli będzie miał dobry sezon w AT. A trzeba wziąć pod uwagę, ze Nick ma duże szanse wyglądać wspaniale na tle Yukiego.
Myśle, ze u Daniela to jest okres przejściowy przed przeprowadzka do Stanów. Jeszcze jakaś nadzieja się tli, ale jak za kilka miesięcy wygaśnie, to nie bedzie sensu czekać z układaniem sobie życia od nowa.
Nie wiem na ile to ma znaczenie, ale Daniel ma teraz nową, hot i młodą dziewczynę, córkę Gerharda Bergera by the way, wiec może tez chcieć spędzać z nią więcej czasu, niż powrót do F1 by mu umożliwił. On już nie ma 20 lat, żeby móc sobie pozwolić na komfort niemyślenia o zakładaniu rodziny.

2 polubienia

ja mysle ze jak Sergio bedzie niedowozil (co faktycznie jest malo prawdopodobne bo po testach widac ze maja super auto) to tylko wtedy mialby szanse. Zastanawia mnie czy jako rezerwowy dostanie czas na treningach.