🏎 Formuła 1

pytanie czy wyjdzie im to na dobre. Bo o ile strategicznie byla maniana, to technicznie jednak bardzo dobrze im szlo

To niech dalej zarządza zespołem technicznym w fabryce. A ktoś inny niech podejmuje decyzję na torze.

Powiem Wam, ze odkąd obejrzałem ostatnie Drive to Survive, w którym strasznie rozbawił mnie Bottas prosząc Toto o najdroższe wino, jakie ma w domu, zacząłem go trochę bardziej uważnie śledzić w sm i staje się wielkim fanem.
Że strasznie fajny gość z niego od jakiegoś czasu już wiem, ale dziś to mnie rozłożył na łopatki po prostu.
Australia powinna mu po tym z miejsca dać obywatelstwo.

5 polubień

Spodziewany rozwój wypadków.
Bardziej mnie interesuje kto będzie szefem Alfy i Williams.

a mnie najbardziej to kto będzie szefem McLarena…

Rynek kierowców w miarę spokojny to szefowie postanowili zaszaleć

Edit:
Już wiadomo.
W McLarenie awansuje Andrea Stella.
Seidl potwierdzony w Alfie/Sauberze/Audi
Czyli Binotto w Williamsie?

1 polubienie

Przy czym seidl nie jest principalem, wiec tam dalej jest otwarte stanowisko.

Biedny Sainz xD

Czyli Ferrari robi sepuku

Jeśli Fred uzdrowi Ferrari to oznacza, że ja w ogóle źle patrzyłem na ten sport. Albo udowodni jak wiele jest pod powierzchnią i my sobie możemy tylko gdybać.

1 polubienie

Szału nie ma

4 polubienia

:smiley:

1 polubienie

Wyciekło malowanie alfa tałri orlen tim :smiley:

4 polubienia

Ja bym jeszcze wilka i żołnierzy wyklętych wrzucił. A na tylnym skrzydle bezdyskusyjnie kotwica Polski Walczącej z adnotacją pamiętamy.

3 polubienia

I ta kotwica jeszcze obowiązkowo na kombinezonach. Oczywiście na łydkach.

I jak to wyglada @Marx? Jakieś wczesne niespodzianki?

https://www.cyrkf1.pl/raport-z-pierwszego-dnia-testow-f1-przed-sezonem-2023/
Niestety praca nie pozwolila na ogladanie :frowning:

Wiecie co już jest na Netfliksie.

1 polubienie

Jeśli oglądacie na F1 TV, to mocno polecam Multiviewer for F1. Można sobie w łatwy sposób otworzyć tyle okienek z on-boardami/mapkami/live timingiem itd. ile dusza zapragnie.

Jak już sobie okienka poukładacie na ekranach, to można sobie layout zapisać i przy kolejnej sesji F1 nie trzeba się kolejny raz męczyć z układaniem wszystkiego. Aplikacja jest darmowa, dostępna na windowsa, macOS(natywne wsparcie apple silicon) i linuxa, ma bardzo responsywny support i aktywnego discorda.

Tu przykład jak sobie wszystko skonfigurowałem na dwóch monitorach:


Dla mnie to jest gamechanger, a nie znalazłem żadnych wspomnień na forum więc się dzielę odkryciem.

5 polubień

Co prawda nie mnie pytałeś, ale się wtrące.

  • Byki są szybkie
  • Merc też wygląda dobrze
  • ja pitole, Aston rokuje bardzo dobrze na ten sezon

Chyba tyle co zauważyłem. Ferrari ma jakieś takie śmieszne rozwiązania techniczne które nikt nie wie do końca czy są legalne i jeździli wczoraj dużo z miernikami, więc cieżko coś o nich konkretnego powiedzieć.

2 polubienia