🏎 Formuła 1

Applowym widżeciarzom bardzo polecam aplikacje box box club, która nawet w darmowej wersji ma piękne i czytelne harmonogramy weekendów.

2 polubienia

Zauważyliście że w DTS nie ma prawie wcale kilku zespołów? Alpine, Aston, Alfa. Z Williamsa tylko szef. Za wypowiedziami Latifiego nie tęsknię, ale patrząc ile mamy Haasa, to myślę że każdy powinien się choć trochę pojawić. O tyle dziwne że ocon np sporo się pokazywał w poprzednim sezonie.
Ale dobrze że pojawiają się cała pierwsza trójka

ktos uzywa f1 TV w kraju gdzie nie jest dostepne? Zastanwiam sie czy VPN by ogarnal sprawe

1 polubienie

pewnie wiecie, ale może się przyda komuś: jest promka tygodniowa na start sezonu:

https://www.formula1.com/en-pl/subscribe-to-f1-tv

Ja nie używam na codzień z VPN i od za tydzień w ogóle nie będę używał, ale sprawdziłem Ci Polskę i USA replay testów i działa bez problemu. Nie wiem czy będę mógł sprawdzić w weekend live bo wydaje mi się, ze moja wygasająca wkrótce subskrypcja nowego sezonu juz nie obejmuje.

Khem, khem…

Kolega który mieszka w UK a nie chce płacić złodziejskiemu Sky używa :smiley:

2 polubienia

ktos ma ten tanszy plan? ja nigdy nie ogladam na zywo, wiec by mi wystarczyl. Pytanie czy nic sie nie zmienilo, i nagranie jest dostepne wkrotce po zakonczeniu wyscigu, czy tez np na nastepny dzien?
Bo zgodnie z ich opisem to jest po 2 dniach
https://support.f1.tv/s/article/2022Is-F1-TV-and-Live-Timing-available-in-my-country?language=en_US ale kiedys nagranie bylo od razu

A ty w jakim kraju rezydujesz?

1 polubienie

W Kanadzie, a subskrypcja kupiona przez amerykański AppStore, ale to jest bez znaczenia dla tego, czy będzie działało u Ciebie.
Nie ma takiej możliwości, żeby F1 TV wiedziało, w jakim jesteś kraju, kiedy łączysz się przez VPN (o geolokalizacje nie proszą)
Gdyby mialo nie dzialac to albo by nie działało, albo krzyczało, ze nie wolno po VPN.

Zreszta poza AppStore masz tygodniowy trial, wiec w ogóle nie ma problemu.
Przez AppStore pierwszy rok jest chyba kolo piętnastu dolarów taniej, niż na stronie, ale darmowego triala nie ma.

Powiem Ci nawet więcej. Połączyłem się dla beki przez brytyjski serwer i tez działa, wiec oni mogą mieć kompletnie w dupie gdzie oglądasz, tylko w UK utrudniają sam zakup, przez umowę ze Sky.
Niech @Martin_Fox to sprawdzi, ale mi normalnie poszło przez londyński serwer. Ale zastrzegam, ze to tylko powtórki. Z live może być inaczej. Teoretycznie mam subskrypcje to 11-go marca. Jeśli będę mógł ten wyścig obejrzeć to Ci sprawdzę.

Nie wiem czy to działa inaczej w F1 TV, ale powtórka na pro jest zazwyczaj dostępna praktycznie od razu. Mniej więcej jak się kończą wywiady z kierowcami (te po podium), to normalnie pojawia się wideo.

Bo jeśli masz czekać dwa dni, to po co płacić w ogóle? Tu masz pan taniej, bo za darmo i w bardzo dobrej HD jakości. I podobno już po kilku godzinach się pojawia.

1 polubienie

Powtórki i wszystkie inne materiały kolega może oglądać bez VPN, ale wyścig na żywo (co sprawdził podczas testów) musi iść przez VPN.

1 polubienie

to miejsce znam :wink: ale gdybym za stowke mial legalnie to samo, to bym rozwazyl.

1 polubienie

Smuteczek. Ale to w sumie ma sens bo nie pro F1 TV w UK jest.

Aleś mi chłopie zrobił dzień. Cudo!!! Przetestowałem na odtworzeniu części wyścigu z zeszłego roku. Nie mogę się doczekać weekendu.

1 polubienie

to wlasnie kolejny przyklad dla ktorego warto byloby miec legala. Bo z piratow to pewnie nie pojdzie. Dobrze wiedziec ze dziala to tez dla archiwalnych wyscigow.

Bo sky ma wyłączność i krzyczą tyle, że ja tyle nie zapłacę.
Nie i chuj!

1 polubienie

Może trzeba rodzinkę założyć xD

Na Sky Showtime załóżmy, podzielimy te 12,50pln :smiley:

1 polubienie