🏎 Formuła 1

image

No, także tego.

Na mnie wrazenie robi 3 miejsce Ferrari. Tak slaby samochod a udalo im sie drugi raz stanac na podium. Chyba zmienil im sie ktos od strategii. Za to Vettelowi wyraznie zle w Ferrari i wyglada strasznie slabo w tym aucie.

No, ja byłem ciekawy, czy go w ogóle wypuszczą w ten weekend czy mu sabotują auto :stuck_out_tongue: w końcu nie mają nic do stracenia, oficjalnie już spisali na straty sezony 2020 i 2021.

Jednak miałem rację - Gutierrez nie ma ważnej superlicencji czyli taki z niego rezerwowy nie bardzo.

Nicooooooooooo!!! :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

1 polubienie

Chyba zablokuje bota telegram na dziś :joy:

1 polubienie

No …
Jak tak dalej pójdzie 2021 będzie PER I HUL jako skład racing point

Nie ma szans. Choć mem z nowym synem mnie rozwalił :wink:

Dzisiejszy wyścig!

image

Aż mnie gęsia skórka przeszła jak sobie pomyślałem jakie to musi być turbo przyjemne dla wygranego (staram się bez spojlerów!). Euforia zapanowała w moim serduszku!

Nooo… !
co za wyścig dziś był.
Dopiero teraz mam czas napisać, ale to co VER zrobił to mistrzostwo.
No i LEC - gdyby Ferrari dało mu lepsze auto to naprawdę to jest materiał na mistrza.
A VET - nie wiem, czy on już ma tak wylane, czy po prostu zespół już go olewa, ale aż przykro się na to patrzy.
A! ALB też się postarał :smiley:

Co do albona to miał problem wyprzedzić raikonnena, a gasły zrobił to z marszu więc tak sobie

Gasly miał swoją szansę w RBR i dał ciała - niestety, ale polityka kadrowa w RBR jest bezlitosna i nie daje drugich szans (wyjątkiem jest Kviat, ale to z powodu całkowitego zawalenia programu młodzików).

Williams został sprzedany amerykańskiej grupie inwestycyjnej Dorilton Capital !!

No to piękne zakończenie najlepszej managerki w historii tego zespołu, wyprowadziła go na prostą, wzmocniła finanse i zachowała w rodzinie.

Aż mi żal, że sir Frank dożył tego i widzi jak jego zespół poszedł pod młotek.

Chyba lepsze to niż bankructwo. Poza tym decyzja została podjęta jednogłośnie przez zarząd, w tym Sir Franka.
Poza tym nazwa zostaje, siedziba zostaje. Może nie będzie tak źle.

Jeśli siedziba zostaje to może niekoniecznie dobrze. Bo ta ekipa ewidentnie sobie nie radzi. I nie jest to kwestia wyłącznie pieniędzy.

Może nie będzie tak źle. Fundusz przedstawia się jako długodystansowy i niekoniecznie obcinający głowy. Pewnie zrobią restrukturyzację dofinansowanie i może to starczy?

Dorilton Capital is a private investment firm seeking to acquire, recapitalize, and support the long-term growth of middle market businesses across a range of industry sectors. We seek control situations and prefer to partner with incumbent management to create value over the long term.

Mają najlepszy silnik w stawce, w zasadzie mogliby kupić jak “inny” zespół zeszłorocznego Mercedesa. Ale są na to za głupi.

1 polubienie

Bardzo dobrze ze siedziba zostaje. Kupe ludzi z okolic tam pracuje. A poza tym maja dobrych inzynierow, bo na innych rzeczach zarabiaja calkiem niezle.