🏎 Formuła 1

No moje zdanie o groszku wyraziłem już kiedyś - ja bym go z Haas wywalił już ze dwa sezony temu.

No i Perez nie pojedzie w najbliższym wyścigu, a raczej nawet w dwóch najbliższych. Ciekawe kto za niego, bo mówi się o HUL, co jest dla mnie śmieszne, bo zespoły mają kierowców rezerwowych.
IMO powinno być w regulaminie, że zespołowi wolno korzystać tylko z zawodników rezerwowych i nie wolno ściągać wolnych strzelców na wyścig czy dwa, bo to wypacza całkowicie pojęcie “rezerwowego”.

Moge pieprzyć głupoty, ale jeśli dobrze kojarzę to RP maja umowę z mercedesem, ze mogą brać ich rezerwowych, wiec może Vandoorne albo Gutierrez?
Bo Hulk to tak trochę słabo.

Mają. Ale co z tego? Rezerwowy w F1 stał się… sam nie wiem czym.
Ale na pewno nie rezerwowym, bo ci „rezerwowi” nigdy nie jadą - dlatego wg mnie to powinno być wymuszane regulaminem.
Nie masz rezerwowego właśnego - to w razie problemu nie wystawiasz auta i tyle.

Nie przejdzie przy sponsorach. Ja to ogólnie mam taka propozycje, zeby zrobić z rezerwowym kierowca F1 tak, jak w NHL. Jest sobie gościu, który w razie potrzeby zagra dla którejkolwiek drużyny.
Mam nawet propozycje na takiego nadwornego rezerwusa:

Zaden wyścig nie byłby nudny, a i Grosjean mógłby odetchnąć.

A w ogóle to o ile mnie pamięć nie myli, to Gutierrez chyba nie ma super licencji nawet aktualnej?

Pomidor. Nie mam pojęcia.

Na 99% jestem przekonany, że musiałby zrobić wymagane 300km, żeby mu ją odnowili, co powinno się udać podczas treningów… ale gdyby coś się stało i straciliby jeden trening to mógłoby się okazać, że jedno auto nie pojedzie.

moim zdaniem to fajnie ze moze jechac ktos spoza stawki, jest ciekawiej. Oczywiscie niefajnie dla rezerwowych, ale ten zespol ich nie ma wcale, maja tylko opcje z Mercedesa

Dla mnie to bez sensu. Albo mamy rezerwowych albo w ogóle z nich zrezygnujmy skoro i tak do niczego to nie zobowiązuje. Ale to tylko moje zdanie.

1 polubienie

No i jedzie HUL - i na ch…j są rezerwowi? Wkur…a mnie to niemożebnie, może niepotrzebnie, ale jednak…
Niech zmienią nazwę z rezerwowych na frajerów klubowych ;D

BTW @piotrek69 dziś mnie dopadło przekleństwo niedziałającego streamu - działają mi wszystkie poza głównym :confused:

1 polubienie

O matko i córko, co to był za wyścig.
W red bull mogą się teraz zastanawiać co by było gdyby nie ściągnęli maxa.

3 polubienia

Nie ma się co zastanawiać, i tak z tym już nic nie zrobią. Ważne że mają dodatkowe miejsce :slight_smile: Na mnie i tak największe wrażenie zrobił Albon po swoim szaleńczym rajdzie z końca stawki.

Za to różowy mercedes dostał na co zasłużył - rezerwowi powinni jeździć jako rezerwa i za to ich karma dopadła.

Trochę się zgadzam, ale też szkoda mi Hulka. Całe życie pod górę ma chłop :frowning:

Może za tydzień mu się uda :smirk:

:hugs:
Nie będę zaprzeczał że mu nieźle w tym roku idzie.
Za to alfa… Klątwa Kubicy? :sob::joy::clap:

W ogóle to śniło mi się dziś, ze Kubica wygrał wyścig w Alfie :smiley:

1 polubienie

Może może, czemu nie. W końcu jest “rezerwowym” to może nawet pojedzie w przypadku covid u RAI czy GIO. A może nie bo jak widać bycie rezerwowym nic nie znaczy.
A jakby pojechał to wystarczy że 19 innych aut nie dojdzie do mety i ma wygraną w kieszeni :checkered_flag::oncoming_automobile::red_car::blue_car::dash:

2 polubienia