🏎 Formuła 1

Nowy właściciel robi przegląd kadr, zwłaszcza koncentrując się na managemencie.
Plotki mówią, że pierwsza w kolejce do wylotu jest Claire.

Oj tam oj tam.

TURCJA!

Tak z ciekawości - ci którzy oglądają formułę używając f1tv - oglądacie na kanale “live” czy “pit stop”?
Bo mnie osobiście komentarze na tym drugim pracują dużo bardziej :joy::stuck_out_tongue_winking_eye::racing_car:

To popularna opinia. Ja zazwyczaj oglądam Croftyego i Brundle’a, a jeśli jest dobry wyścig to powtórkę oglądam PIT lane. Chyba, ze jest grubo w midfieldzie - wtedy zdecydowanie PIT lane. Alex kocha midfield i nie ma nikogo lepszego dla tych momentów.

Oglądam właśnie kwalifikacje i słabo mi się robi jak widzę Ferrari walczące z Williams :scream:
Ja jeszcze od czasu dużego logo Marlboro mam serduszko bijące dla czerwonych bolidów i ten sezon jest dla mnie trudny do oglądania.
Ale za to Renault i Maclaren fajnie wyglądają (jestem na Q2 dopiero).

Dobra, skończyłem. Hamilton to jednak własną ligę powinien mieć bo to nudne jak on jeździ.

Hamilton i Bottas przejechali Puhon na pełnym gazie!!! :exploding_head:
Mogę sobie tylko na podstawie Gran Tourismo wyobrazić jakie to musi być uczucie. W grze nie było auta (poza jednym prototypem… chyba…) żeby przejechać ten zakręt z gazem w podłodze. Nawet Renault Megane przy 80 km/h miało problem…

Co to musi być za uczucie!

Ten tytuł :smiley:

2 polubienia

:yawning_face: :yawning_face: :yawning_face:

W końcu kierowcy którym kibicuje pojechali zgodnie z ich potencjałem RIC,OCO i GAS. Reszta bez niespodzianek. Ferrari żal patrzeć.

Dopiero zacząłem oglądać wyścig i pierwsze zaskoczenie in minus to Saintz.

No i skończyłem.
Szkoda mi RUS ale miał też duże szczęście że to koło nie poleciało trochę inaczej.
Renault bardzo mi się dziś podobało.
A Kimi wyprzedzający Sebastiana to już kosmiczny widok.
No i w końcu Sebastian wyżej niż Charles.
Lando też spoko, fajna jazda.
Generalnie poza podium dużo się działo i wyścig ciekawy, pit lane channel jest ciekawszy bo pokazują co się dzieje z tyłu :heart_eyes::racing_car:

No niestety jedzie 20 zawodników i żeby kierowcy jakim kibicujemy pojechali lepiej ktoś musi pojechać gorzej.

wyscig byl taki sobie, szkoda ze deszcz nie spadl, bo byloby ciekawiej. Renault duzy plus, szczegollnie ze RIC zalapal dodatkowy punkt. Ferrari tragedia. Leclerc dopiero na ostatnim okrazeniu wyprzedzil Haasa. Ja nie wiem co tam sie odp…la ale to jest jakis kosmos zeby zespoly klienckie zajmowaly wyzsze pozycje. A Sainz podwojny pech - nie pojechal wyscigu, i ogladal jakimi zlomem bedzie jezdzil w przyszlym sezonie. Wytlumaczcie mi jakim cudem Leclerc zdobyl podium w tym sezonie? ktos im potem auta podmienil?

Claire “zrezygnowała” ze stanowiska.

https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/898122/f1-claire-williams-rezygnuje-ze-stanowiska-szefowej-to-efekt-zmiany-wlasciciela-

Jakoś mnie to nie dziwi.

Dzisiaj tak dla odmiany :wink:
:exploding_head::exploding_head::exploding_head:

1 polubienie

W końcu było co oglądać :slight_smile:

Piękny chaos, super wyścig. Chyba od nowego sezony Gasly wróci do RB

Znowu muszę zablokować bota na telegramie bo jeszcze nie widziałem :scream: