Fitness trackery i smart zegarki!

Morki, uzywal ktos kiedys czegos w stylu https://s.click.aliexpress.com/e/_DkQl1Kd
??

Mam ochote wrocic do klasycznych zegarkow, ale nie chce rezygnowac z trackowania snu, tetna, itp. a oura z jej cena i subskrypcja mnie odrzuca.

No i w sumie nie chce na start wydac za duzo, bo jak mi sie nie spodoba, to troche szkoda wywalic 400 euro w smietnik.

Tutaj spytaj :slight_smile:

A może opaskę, tylko niegównianą?
Możesz jakąś bransoletkę dorzucić i nie będzie aż tak rzucała się w oczy.
https://www.garmin.com/en-CA/p/782585

FitBit też spoko, ale on się nic a nic nie wpina w Apple Health. Wszystko w aplikacji.

Doświadczenie moje: Fitbit 1 wymieniony na gwarancji, Fitbit HR wymieniony na gwarancji. Charge 2 wymieniony na gwarancji 2x
Doświadczenie mojej przyjaciółki: Fitbit Charge 2 wymieniony 1x, Firbit Charge 3 wymieniony 1x + 1x wymieniony na kupon na nowy, teraz ma bodajże Fitbit Charge 4 i też już szwankuje.

Duży plus za serwis Fitbit, ale kurde to nie może być przypadek że padają jak muchy.

Tak więc, mimo mojej wielkiej miłości do Fitbita polecić tego nie mogę. Xiaomi czy Redmi band jest 3-4x tańszy i nie sposób tego drania zepsuć.

1 polubienie

No właśnie nie chce mieć dwóch zegarków czy produktów zegarkopodobnych na rękach.

Mógłbyś jeszcze zagryźć zęby i wziąć whoopa, chociaż ja rzygam na samą myśl o tej ich subskrypcji.

2 polubienia

Robimy offtop w temacie o zegarkach, może @pawelorzech zechciałby przerzucić do właściwego tematu?

Ja naprawdę tęsknię za wynalazkami jak Fitbit Flex 2. 4 diody, cała reszta w telefonie. Na co komu wincyj. Nie ma. Teraz jest wyścig na wielkość ekranu.

Tak BTW, @piotrek69 patrzyłeś na Polar Verity Sense do ćwiczeń?

3 polubienia

Moja wina, jakoś nie znalazłem tego tematu o fitness urządzeniach jak chciałem napisać posta.

1 polubienie

Po to są admini

1 polubienie

Masz rację, w końcu za coś biorą pensję :rofl:

2 polubienia

Prędzej kupię Ultrahuman Ring Air

Cenowo wychodzi jak oura ale bez późniejszych subskrypcji. Jakościowo wg wszystkich porównań też jest podobny do oura a do tego lżejszy. I jak się zdecyduje na 100% wrócić do klasycznego zegarka to może być mój target zakupowy :dart:

1 polubienie

Chyba że dostępny dość szybko stanie się amazfit helio. Wtedy idę w to w ciemno XD

1 polubienie

Helio będzie wymagało subskrypcji

Z tego co kojarzę tylko żeby używać ich AI.

A jeśli do wszystkiego… to zostaje ultrahuman XD

1 polubienie

Nie patrzyłem, ale to optyczny sensor, więc w sumie niewiele dokładniejszy, jeśli w ogóle, od zegarka.
Te rażące prądem są najdokładniejsze.

Ale ja już się z tym syfem pogodziłem.
Mam skrót, gdzie wpisuje ile pokazuje Garmin aktywnych kalorii i ile minut faktycznie dźwigałem i mi pokazuje ile muszę odjąć.

Ale to tak sztuka dla sztuki bo zawsze wychodzi mniej więcej tyle samo.

Już mi się nie chce kombinować szczerze mówiąc.
Jestem natomiast bardzo rozczarowany, że to jest problemem w 2024 roku.

1 polubienie

Arnold nie nosił żadnych opasek i zegarków i patrz gdzie doszedł.

2 polubienia

Do reklamy wiertarek Lidla?

5 polubień

i World of Tanks

2 polubienia

Ale jak pięknie mówi po czesku!

4 polubienia

Arnold reklamuje wiertarki Lidla???

1 polubienie