Filmy 艣wi膮teczne - baza Yes W膮sowa馃巹

Dzie艅 dobry,

Stw贸rzmy list臋 film贸w 艣wi膮tecznych, ale tak膮 Yes Wasow膮 list臋 - nieznane pere艂ki, nieoczywiste wybory bo wiadomo 偶e Kevin, To w艂a艣nie mi艂o艣膰 i Szklan膮 Pu艂apk臋 ka偶dy zna.

Na streamingach pe艂no tych film贸w co roku teraz dodaj膮, wr臋cz masowo wi臋c mo偶e b臋dzie 艂atwiej co艣 wy艂uska膰 jak druga po艂贸wka zabraknie poczu膰 magi臋 艣wi膮t na ekranie. :smiley:

Ja zaczn臋 pierwsz膮 propozyj膮:

Sredniaczek, ale nawet mi sie podobal: Krampus. Duch 艢wi膮t (2015) - Filmweb

1 polubienie

Chyba wszystkie 艣wi膮teczne poza Die Hard to 艣redniaczki, bo wiadomo, 偶e nie ma 艣wi膮t dop贸ki Hans Gruber nie spadnie z budynku.

Ale w sumie ten obejrza艂em i w 2020 i w 2021 i pewnie w tym roku te偶 obejrz臋 bo jako艣 mi dobrze siad艂:

A to obejrza艂em par臋 dni temu i te偶 bawi艂em si臋 przyzwoicie.

(nie wiem czemu wrzuca mi tytu艂 po niemiecku. Film nie jest niemiecki :joy:)

I dorzuci艂em do tego w sobot臋 i niedziel臋 Hawkeye. Niby kompletnie nijaki, ale jako 艣wi膮teczny serial wszed艂 dobrze (po raz drugi).

Obejrza艂em te偶 to:

I jako film mi si臋 nawet podoba艂o, ale ciulasty Netflix poleci艂 mi to jako komedi臋 romantyczn膮 a, co najwy偶ej, jest to comedy-drama. Nastawi艂em si臋 na co艣 zupe艂nie innego. Ale koniec ko艅c贸w by艂o ok-ish.

4 polubienia

Dodaje jeszcze to. Pozycja obowiazkowa dla fanow Georga Michela :smile: Last Christmas (2019) - IMDb

2 polubienia

Holidate jest zaskakuj膮co dobry.

2 polubienia

Z Netflixowych Holidate bardzo fajny i jest jeszcze:

1 polubienie

Nie w ka偶de 艣wi臋ta ale lubi臋 sobie od艣wie偶y膰

(po wpisaniu 鈥淲ied藕miko艂aj鈥 mo偶na znale藕膰 wersj臋 z lektorem na YT). Ci co czytuj膮 Terry鈥檈go Pratchetta zapewne znaj膮.

4 polubienia

a偶 nawet sobie sciagne bo chyba przegapi艂em:)

1 polubienie

obviously

2 polubienia

Popieram przedm贸wc贸w. Szklana pu艂apka. Temat do zamkni臋cia.

A na serio poza oczywisto艣ciami w stylu Kevina czy ekspresu polarnego, ja co roku w okolicach 艣wi膮t ogl膮dam ten sam odcinek 鈥淶 archiwum X鈥.

Sezon 6
Odcinek 6

鈥淗ow the Ghosts Stole Christmas鈥

3 polubienia

Ciekawe nie pami臋tam tego. W tym roku obejrz臋. Dzi臋ki.

2 polubienia

Ja te偶. Obecnie ogl膮da艂em halloweenowy i oko艂o艣wi膮teczne z sezonu pi膮tego, ale do 艣wi膮t powinienem trafi膰 na s06e06 :slight_smile:

2 polubienia

Pami臋tajmy o odcinkach Christmas Special Doctor Who. W szczeg贸lno艣ci 鈥淎 Christmas Carol鈥

2 polubienia

Doktor Who to ciekawy serial! Pami臋tam jak ogl膮da艂em za dzieciaka.

Trzeba to w ko艅cu zobaczy膰

1 polubienie

Bardzo lubi臋 t臋 wersj臋 Opowie艣ci Wigilijnej:

Czuj臋 si臋 jakbym ogl膮da艂 Kapitana Picarda, kt贸ry bawi si臋 w holopowie艣ci. No i te偶 jako艣 podoba mi si臋 ta wersja.

3 polubienia

To chyba tez moja ulubiona wersja.

1 polubienie

Ode mnie mo偶e nie filmy ale鈥

I jeszcze lepsze

I nie mo偶na zapomnie膰 o

Te偶 mam tytu艂y po niemiecku, przynajmniej niekt贸re鈥 :grey_question::grey_question::question::question:

F眉r Deutschland

4 polubienia

Dzi臋ki za polecajk臋. Bawi艂em si臋 dobrze :slight_smile:

1 polubienie