Filmy świąteczne - baza Yes Wąsowa🎄

Not even once,

nawet nie wiem o czym jest ten film, aż tak dużo tracę?

10sy

3 polubienia

u stary, 1-3 to filmy obowiązkowe każdego faceta. i tak tracisz w pytke!!!

4 polubienia

Tylko mnie to zniechęca,

ale może spróbuję chociaż pierwszą część, tak z okazji Świąt, żeby zobaczyć, co ma z nimi wspólnego :smiley:

3 polubienia

Ja oglądam “odwróceni”. Myślę że na święta spoko :wink:
A tak na serio to nie mam żadnych tytułów świątecznych. Ale ja generalnie rzadko oglądam coś wielokrotnie, bo tyle jest nowych rzeczy.

1 polubienie

ale co cię zniechęca? to są naprawdę dobre filmy albo nawet bardzo dobre - 1 to już wogole jeden z najlepszych filmów kina akcji - powyżej 8 na imdb to jest chyba wystarczająca rekomendacja:) :slight_smile:

3 polubienia

1-3 są dalej dobrze broniącym się kinem akcji. Bronią się dużo lepiej niż większość “nostalgicznych” filmów.

3 polubienia

Slepnac od swiatel mozna od bidy nazwac serialem swiatecznym bo akcja toczy sie w okolicach Bozego Narodzenia :wink:

2 polubienia

No to dokładnie ten sam schemat to w szklanej pułapce. Innego powodu, żeby to był film świąteczny nie ma.

3 polubienia

tylko ze to jest slaby serial, gdyby nie Więckiewicz i Frycz to wogole byłby to crap pełną gębą:)

2 polubienia

Bluźnisz @Wittosuaff

3 polubienia

Kocham ten film całym sercem ale jedyne co go wiąże ze świętami to korporacyjne Christmas party które jest tłem całej rozróby. Ten film nawet premierę miał w środku wakacji.

3 polubienia

Ja niestety tak samo jak @kamilstec. Ostatni raz oglądałem któraś, bo nawet nie wiem która, Szklana pułapkę jakieś 25 lat temu i nie mam zielonego pojęcia o czym to jest. Kojarze tylko Bruce’a Willisa i wieżowiec.

2 polubienia

no nie ciężko by było zrobić takie story w innym terminie może w dziękczynienie tak, ale w independenca jakoś by nie pasował wogóle, a zrobić po prostu w roku, że niby w jakiś weekend to już wogole dziwnie by było:)

4 polubienia

o jezu -10 do zajebistości:)

1 polubienie

Cholera, to zostaje mi tylko 9,999,990.

Kiedyś pewnie obejrzę. Nawet jak te wiadomości smutne o Willisie ostatnio były to się chcialem zabrać, ale zawsze jest jakiś lepszy serial :wink:

2 polubienia

Po pierwsze dzieje się w trakcie świat. Po drugie mamy co najmniej jednen Christmas miracle. Po trzecie mamy gromkie Ho-Ho-Ho, a cała historia to jedno, wielkie, klasyczne “Let’s try to get home for Christmas”.
To samo można powiedzieć o Kevinie, że to nie film świąteczny, tylko dzieje się akurat w święta. Historia nie zmieniłaby się drastycznie gdyby Maccallisterowie pojechali na wakacje w środku lata.

3 polubienia

Proszę mi z tego powodu nie dokuczać, ale ja na święta zawsze oglądam Hot Tub Time Machine i Out Cold.
Czy to prymitywne gunwa? Owszem. Czy bawię się świetnie? Owszem.

3 polubienia

:people_hugging::beers::heart:

1 polubienie

to dołóż pierwsze Die Hard to będzie bardzo dobre 1,5h :slight_smile:
a później już między świętami, a sylwkiem Ostatni Skaut - jak dla mnie najlepszy film Willisa - same onelinery w filmie:)

to są lepsze filmy niż afera i futro, nawet cała seria Szklanej jest o wiele lepsza niż te dwa:)