Evernote Premium za 9zł na rok - VPN

Na prośbę @pawelorzech wrzucam spoko cebulkę, w której to mozecie zdobyć Evernote Premium na rok za około 9pln.
Szczegóły tutaj.

3lajki

PureVPN mi zadziałał jak coś.

dzieki za cebulke, nord vpn dziala. Uzylem disposable card w revo, przeszlo bez problemu.

1lajk

U mnie PureVPN daje IP z UK mimo, że łączę się z ARG :confused:

Spróbuj seed4.me teraz jest tez promka na rok za zero, to jakiś gówno VPN, ale ma tez serwery różne może zadziala.

Przy zakładaniu konta podaj kod CHOLLOMETRO i dostaniesz 365 dni za zero. Warto spróbować.

Podoba mi się to premium evernote, przeniosłem tam najważniejsze notatki

6lajków

No i od dziś wiem, jak wybrać dobrego arbuza. Dzięki !

3lajki

Dzięki za cebulę, potem logować można się już z normalnego ipka? Chciałem na evernocie trzymać swoje cyfrowe archiwum domowe tylko nijak nie ogarniam tych notatek. Mialem pomysł ze będę tworzył notatki na dany tydzien/miesiąc i wrzucał w nie wszystkie listy/umowy i inne rzeczy które “mogą się jeszcze przydać”. Jak to potem wyszukiwać, nie pogubie się przy kilkuset notatkach i w kazdej po paredziesiat/pareset zdjęć? Jak jest z migracją od nich? Udostępniają jakoś moje zasoby do backupu lub zrezygnowania i przejścia do konkurencji?

1lajk

Cebulką odebrana. Dzięki. Nord VPN ma trial tygodniowy bodajze, więc można pójść tą drogą.

1lajk

Dziwne, mi naliczyło zero diengów, ale żadna karta nie przechodzi.

1lajk

Oni wiedzą

1lajk

Zrobili refund I anulowali konto premium

I po cebuli :stuck_out_tongue:

Wat?!

U mnie jeszcze działa :face_with_raised_eyebrow:

Wczoraj mi premium działało, dziś już nie działa… Damn…

Oferta -40% i tak jest dobra. Wziąłem bez cebuli i jestem zadowolony