Evernote Premium za 9zł na rok - VPN

Na prośbę @pawelorzech wrzucam spoko cebulkę, w której to mozecie zdobyć Evernote Premium na rok za około 9pln.
Szczegóły tutaj.

3 polubienia

PureVPN mi zadziałał jak coś.

dzieki za cebulke, nord vpn dziala. Uzylem disposable card w revo, przeszlo bez problemu.

1 polubienie

U mnie PureVPN daje IP z UK mimo, że łączę się z ARG :confused:

Spróbuj seed4.me teraz jest tez promka na rok za zero, to jakiś gówno VPN, ale ma tez serwery różne może zadziala.

Przy zakładaniu konta podaj kod CHOLLOMETRO i dostaniesz 365 dni za zero. Warto spróbować.

Podoba mi się to premium evernote, przeniosłem tam najważniejsze notatki

7 polubień

No i od dziś wiem, jak wybrać dobrego arbuza. Dzięki !

3 polubienia

Dzięki za cebulę, potem logować można się już z normalnego ipka? Chciałem na evernocie trzymać swoje cyfrowe archiwum domowe tylko nijak nie ogarniam tych notatek. Mialem pomysł ze będę tworzył notatki na dany tydzien/miesiąc i wrzucał w nie wszystkie listy/umowy i inne rzeczy które “mogą się jeszcze przydać”. Jak to potem wyszukiwać, nie pogubie się przy kilkuset notatkach i w kazdej po paredziesiat/pareset zdjęć? Jak jest z migracją od nich? Udostępniają jakoś moje zasoby do backupu lub zrezygnowania i przejścia do konkurencji?

1 polubienie

Cebulką odebrana. Dzięki. Nord VPN ma trial tygodniowy bodajze, więc można pójść tą drogą.

1 polubienie

Dziwne, mi naliczyło zero diengów, ale żadna karta nie przechodzi.

1 polubienie

Oni wiedzą

1 polubienie

Zrobili refund I anulowali konto premium

I po cebuli :stuck_out_tongue:

Wat?!

U mnie jeszcze działa :face_with_raised_eyebrow:

Wczoraj mi premium działało, dziś już nie działa… Damn…

Oferta -40% i tak jest dobra. Wziąłem bez cebuli i jestem zadowolony