📝 Programy do notowania

Jezu, zapomniałem ze rok ma 12 miesięcy xD

8 polubień

Fakt że demotywatory sprawia ze to jeszcze smieszniejszy meme XDD
image

8 polubień

A ja od jakiegoś czasu w ramach przesiadania się z komercyjnych rozwiązań na open source testuję aplikację Joplin. Być może nie ma tylu funkcji co konkurencja, ale dla mnie w 100% wystarcza. Jest segregowanie, są tagi, jest markdown… Czego chcieć więcej :wink:

2 polubienia

fajne
do kompletu znalazłem:

1 polubienie

Miałem swoje podejście do Evernote, czaiłem się na Bear, ale nie mają wersji webowej, a niestety desktop u mnie to jeszcze windows. Notes.app też średnio mi podeszły. Aż teraz, w końcu postanowiłem sprawdzić Notion i to jest to, z czego będę korzystał. Jest tu tyle możliwości, że czuję, że będzie to digitalowe centrum mojego życia. Dopiero zaczynam budować tam swoje notatki i inne bazy, czuje, że zajmie to bardzo długo, a szlifować będę w ogóle bez końca - ale podoba mi się to :smiley: A jak popatrzyłem na youtubie jak ludzie z tego świetnie korzystają to w ogóle szczęka mi opadła :exploding_head:

Tutaj takie pytanie. Może ktoś odpowie ładnie, kto używa Evernote dłużej

CC @Akira

1 polubienie

No i po tym, jak Evernote anulował moje premium - wróciłem do Notes.app. Chciałbym korzystać z czegoś innego, ale to jedyna aplikacja, która ma wszystko czego potrzebuję (poza łatwym exportem). Meh.

1 polubienie

Czego nie ma Evernote wg Ciebie?

Teraz ma cenę wyższa niż chce płacić za notes :slight_smile:

A co jest must-have opcją w premium? Bo ja działam na wersji free i jest git

60mb danych transferu mi nie starczyło niestety

A ja sobie notatki zacząłem dziś robić w notatkach w Fastmail.
To kolejny krok w porzucaniu googla (żegnaj keep).

1 polubienie

I tylko dwa urządzenia w wersji free

Korzystałem z bear, pozniej Notion, na boku notes.app ale w sumie Evernote za 50 złotych na rok wydaje się spoko opcją. Korzystałem dwa tygodnie z premium i mnie przekonał. Bez sensu było go unikać.

Gdzie masz evenote za 50zl?

Osobiście używam Notatki i Przypomnienia na iPhonie i bardzo dobrze mi się to sprawdza, chociaż chyba mógłbym używać tylko Przypomnień i wszystko by było okej. Telefon mam zawsze przy sobie, nie potrzebuje wpisywać notatek czy przypomnień z kompa, dlatego nawet się nie otwieram na inne wieloplatformowe apki. A ważne rzeczy wrzucam w kalendarz i baja :smiley: W takim zestawie jak mój, nie muszę nic kupować. :ok_hand:

1 polubienie

Mi wywala 3e za miesiac po promocji wiecj za rok bedzie ponad 30e

edit
po VPNie do PL poszlo za 13e :wink:

Dla mnie Evernote za wcześniejsze problemy z prywatnością na dobre opuścił moje wszystkie urządzenia już ładny czas temu.

2 polubienia

BOŻU ŚWIĘTY, ale to Notion jest SUPER i do tego ZA DARMO. Całe życie szukałem dobrego programu do notowania, gdzie mi nic nie będzie brakować i sobie mogę wszystko posortować i TO JEST TO.

4 polubienia

Za darmo… z takimi ograniczeniami, że dla mnie to się kończy funkcjonalność zaraz po tym jak się zaczęła :smiley: