Etui na smartfon - pochwal się okryciem

Cześć,

Lecimy z nowym wątkiem związanym z etui na nasze smartfony. Pochwalcie się czym zabezpieczacie swoje smartfony. Osobiście używam produktów Spigen, Benks oraz Rinkge. Po wielu testach uważam, że są to firmy, które oferują najlepszą ochronę moim urządzeniom.

1 polubienie

A słyszałeś o UAG? Używamy ich całą rodzina (akurat model Monarch) . Mocne, ładne i nie pogrubiają telefonu.

1 polubienie

Ja od lat używam Otterbox (kiedyś model Commuter, teraz Symmetry). Miałem raz Spigena, ale szybko zaczął się ścierać plastik. Miałem też silikonowe etui Apple, ale nie było wygodne przy wkładaniu do kieszeni.

U mnie tak samo UAG Monarch. Mają świetne klawisze boczne.

U mnie Spigen, jestem z nich zadowolony i mogę śmiało polecić. Trochę upadków przetrwał i daje radę, a przy okazji elegancko się prezentuje.

Takim Cudem od braci z Dalekiego Wschodu, za 1,5 USD :wink:

3 polubienia

U mnie w 8+ a wcześniej w 7 Spigen, Tough Armor 2. Ten telefon i tak jest okrutnie wielki i ciężki więc bez różnicy. Ufam bezgranicznie.
image

Obraz Na moim iPhone 7 od ponad roku taki z amazona za 7£

Edit: te wycięcia na logo apple są dla mnie bardzo śmieszne. :grin:

3 polubienia

A korzysta ktoś może z RhinoShield? Opinie od randomów z internetu niby pozytywne

1 polubienie

Ja ze swojej strony mogę polecić 3mk Natural Case, ochrona przed upadkami raczej średnia, ale jeśli chodzi o rysy, obicia itp. to spokojnie daje rade. Plusem tego case’a jest to, że jest mega cienki i praktycznie nie pogrubia telefonu. Dodatkowo jest idealnie dopasowany

1 polubienie

Jacku, mam UAG feta czy jakoś tak (taki czerwony). Używałem przez chwilę, ale miałem straszne problemy by wyjąć telefon.

Też korzystałem i polecałem NaturalCase dopóki się nie porozciągał i bardzo niewiele trzeba było by go zdjąć z telefonu. To było totalnie irytujące.

Co do tematu, korzystam teraz z Apple Leather Case i jest jak dla mnie świetny :slight_smile:

1 polubienie

Leathery od Apple dość szybko się wycierają. Jak skóra to tylko MUJJO.

2 polubienia

na Xr niestety nie ma oryginalnego a ja chciałem skórzany. Wybór padł na SPIGEN LA MANON CALIN BLACK i nawet się sprawdza. Już mi kilka razy upadł i uratował telefon. Denerwujący jest ten złoty znaczek z tyłu. Od razu go urwałem (i pozostaje gładka skóra). Przeszkadza mi tylko ostatnio, że trochę odstaje. Ale dla mnie chyba każdy pokrowiec odstaje. Uwielbiam w dotyku tel bez pokrowców.

3 polubienia

dbrand + szkoło od 3mk
Taki zestaw mam już parę lat i jak dotąd sprawdza się super. Montowanie zarówno jednego jak i drugiego jest banalnie prosta. No i cena za taki zestaw jest bardzo kusząca.

Jak długo korzystasz? Ja miałem w sumie 4 leather case’y, bo byłem / jestem głupi i co update wierzę, że tym razem będzie wytrzymalszy.

1 polubienie

Korzystałeś z NOMAD’a? Ciekawy jestem jak wypadłoby MUJJO. Ja Nomadowski case nosiłem najdłużej, ale też mocno się wytarł.

Tego miałem tylko, że do X’a

https://hellonomad.com/collections/cases-iphone-xs-max/products/rugged-case-rustic-brown-xs-max

Pokazują idealnie stan patyny po 3-4 mc.

1 polubienie

Dobra, kupiłem Mujjo… zobaczymy jak dojdzie. Dawno nie miałem skórzanego pokrowca.

3 polubienia

@luke-g Sorry, nie zdążyłem odpisać bo dopiero się obudziłem. :grin:

A jak z założeniem takiego skina? Rozważałem taką opcję, ale nie mam nerwów do dopasowywania. :grin: