Etui na smartfon - pochwal się okryciem

Ten od dbrand nakleja się łatwo i łatwo tez go odkleić i przykleić jeszcze raz jak coś wyjdzie krzywo.
A 3mk na specjalny system pozwalający najpierw dopasować folie/szkło do ekranu a dopiero później je przykleić.
Ogólnie nic trudnego.

To widzę, że się muszę zakręcić obok trgo dbrand.

Jakby co, to polskie donicesky też się dobrze spisuje

1 polubienie

Tylko ja się naprawdę obawiam, że bym tego nie nakleił.

Kupujecie tylko sam tył czy na boki/przód urządzeni również?

Jak długo korzystasz?

Na razie dopiero z dwa miesiące i widać faktycznie drobne ‘ryski’ z tyłu ale nie przeszkadza mi to.

1 polubienie

Skóra musi się rysować. Panie… w tym całe piękno - rysy + patyna

dbrand i DoNiceSky mają swoje poradniki. Co więcej, podczas zakładania nie ma problemu, by trochę skórkę odkleić.

Ja w tym momencie mam naklejkę na tył i boki.

Polecam speck, najlepsze obudowy jakich używałem.

1 polubienie

Miałem kiedyś białego na SE, ale strasznie szybko rysy zbierał. Trzeba jednak przyznać, że uratował pare razy telefon przed destrukcją.

A czy ta metalowa część przyciąga magnes ?
Czy można jej użyć z uchwytem magnetycznym bez żadnych dodatkowych blaszek ?

1 polubienie

Na prawdę to nie jest takie trudne. Mi za pierwszym razem udało się nawet dopasować wycięcie na “japko” tak, że było je widać idealnie.
Ja kupuję zawsze na cały telefon. Boki podgrzewam suszarką i wszystko ładnie się zmiękcza, dopasowuje i co najważniejsze zachowuje kształt.
Kup i sprawdź jak sobie poradzisz. Najwyżej stracisz kilka $$$ ale będziesz wiedział “co i jak”.

1 polubienie

Ja miałem bardzo długo Dbranda na macu - faktycznie naklejenie równo na klapie kompa zajęło mi z 15 minut. Kilka razy musiałem ściągać skina, ale jest winylowy, więc nie jest to trudne i co ważne - nie zostawia kleju (bo go nie ma :slight_smile: )

2 polubienia

moja żona miała takie kółko na telefonie i po roku jak zdjęła etui to się okazało że słońce zrobiło swoje i odbarwiło się, teraz wygląda komicznie jak zdejmuje etui, takie jabłko w kole :grin:

A ja od zawsze używam etui  gumowanego Product(RED), doskonale leży w ręku, dobrze amortyzuje upadek telefonu na beton, odstaje od ekranu więc szybka jest chroniona dobrze.

1 polubienie

Ja bardzo polecam serię Nilkin Frosted Shield. Są tanie, wygodne, nie zwiększają znacznie rozmiarów telefonu i świetnie… ŚWIETNIE trzymają się ręki.

1 polubienie

Dobra to tak…
Doszedł ten Mujjo i pierwsze wrażenia są średnie:

  1. Jest bardzo ładny
  2. Moje oko dostrzega, że rant przy notchu bardziej chroni telefon bo jest z ćwierć mm więcej niż na dole. Tam jest wyczuwalnie płycej.
  3. Najgorszy jest natomiast dotyk: jezu jakie to jest papierowe. To nie jest skóra tylko jakieś Veggie gowno z papieru.
  4. Nie umywa się do Nomada. Serio. Padają za $70

Miałem pokrowce od Apple i tam skory jest ćwierć mm, a później sam plastik.

Najlepsze są gumiaki Apple.

który mujjo kupiłeś? ja mam taki https://www.mujjo.com/sleeves/leather-wallet-sleeve-for-iphone-x-tan i używam jak idę gdzieś ubrany w marynarke żeby casem Product(red) nie świecić :grin:

Skóra jest dość gruba ma co najmniej 1mm jak nie ciut więcej, bałem się że telefon się z tego będzie wyślizgiwał ale na szczęście siedzi mocno i nic nie wypada.

Edit, jak wrócę do polski to mogę jakieś zdjęcia zrobić jak wygląda IRL

kupiłem Full Leather Case

https://www.mujjo.com/cases/full-leather-case-for-iphone-xs-max-tan

Nadal uważam, że skóra Horween Nomada miażdży.

Mój wujek używa UAG, jeśli miałbym mieć jakiś case to właśnie chyba taki. Podoba mi się, że nie pogrubia za bardzo telefonu, a dodatkowo jest bardzo lekki

1 polubienie

Lekki, wytrzymały i nie ścierają się kolory, nie widać żadnych rys.

1 polubienie

A czy ktoś poleci etui typu „książka” dla IP 8 Plus w następujących przedziałach cenowych: do 50 zł, do 100 zł, do 150 zł i do powyżej 150 zł?