Druk 3d

Panie, Panowie i Osoby określające się inaczej
potrzebowałbym całkiem sporego zamówienia, które zupełnie nie tłumaczy mi zakupu drukarki - czy ktoś by się podjął druku 4 elementów z tej strony? Redox handwire by MattDB - Thingiverse (plate 1u L+R i spód L+R)
Wolałbym dać zarobić jakiemuś wąsowi niż januszowi na allegro

Napisałem do Ciebie na czacie, bo nie mam jak wysłać wiadomości prywatnej, ale czatu chyba też nie używasz?

dziwne, bo nie mam nic zablokowanego w ustawieniach, dołączyłem do czatu, to tam się odezwę

Masz profil ukryty :slight_smile:

Tak się wtedy wkręciłem w soft do 3D, że na drukarkę już nie wystarczyło czasu, ale to chyba ten moment, kiedy bez niej już się funkcjonować nie da. Musi robić wydruki minimum 30 cm, a najlepiej połowę więcej. Maksymalnie bezobsługowa. Żadnych figurek, raczej usprawnienia do mieszkania i do różnych urządzeń. Kiedyś ten Anycubic taki był w cenie 2000-3000 zł, a dziś co się kupuje i ile trzeba wydać, żeby nie żałować, że się poskąpiło?

Update:
To mi dużo rozjaśniło, ale model który mi najbardziej pasuje z nich (FLSun SuperRacer), jest u mnie niedostępny tzn. niby jest, ale cena x2. Wolałbym coś kupić na miejscu, z gwarancją

Update 2:
Anycubic Cobra MAX też wydaje się mieć dużo sensu, może nawet Ender-3 MAX NEO, bo pewnie rzeczywiście takie duże rozmiary nie będą mi potrzebne :thinking:

Update 3😅:
Gdyby iść w normalny rozmiar, to chyba Anycubic Vyper, czyli mniejsza wersja Cobry Max, albo Creality Ender-3 Max NEO byłyby dobrym wyborem. Z tymi większymi u mnie ciężko z dostępnością. Te mniejsze przynajmniej z wysyłką mają łatwiej zza granicy.

Ja dzisiaj skończyłem montować obudowę z nagrzewaniem do mojej żywicznej drukarki 3D. W garażu zimno, max 15st zimą, a zalecone jest drukować w 25-30.

2 polubienia

Ja po researchu widzę, że raczej tylko zamawianie zza granicy wchodzi w grę i nie chcąc płacić +1/3 ceny za podatki/przesyłkę, to najpewniej tylko Anycubic, bo mają amerykańskie ceny tutaj już po doliczeniu wszystkich kosztów, więc bardzo dobrze wycenione.

Można by chyba nawet zacząć od mega taniego Vypera który podobno jest bardzo dobry i jak się okaże za mały (drukuje max 245 x 245 x 260mm), to dokupić później coś większego, bo co dwie drukarki, to nie jedna :smile:. Kobra Plus chyba nie dla mnie, a Kobra Max jest niedostępna, a to ją rozważałem najbardziej ze wszystkich Anycubiców, stąd pomysł o Vyperze na start.

Szkoda że tego FLSun Super Racer nie da się tak zamówić, bo mimo że wyraźnie droższy od Vypera, to większy i stosunek ceny do jakości chyba niezrównany. No i ciągle taniej niż zakładałem – przynajmniej to ciągle mocno tanieje.

Pudełko na drukarkę etykiet Brother :grin:.

11 polubień