Dragon Ball Dokkan Battle

Dokkan Battle to najlepsza gra na komórki, jest to faktem. Może mamy w naszej społeczności jakichś graczy poza mną?

2 polubienia

Bot, o którym mówiłem ostatnio w podcaście, został właśnie opublikowany na githubie, bo prowadzący stwierdził, że się nie będzie już nim więcej zajmować. Napisany jest w Pythonie. Najnowsza wersja nie została jeszcze zacomitowana, ale będzie i wtedy każdy będzie mógł dodać własne funkcje lub naprawić coś na własną rękę.

Chyba trzeba przypomnieć sobie Pythona.

1 polubienie

Screenshot_20190429_212302

Zgłaszam się, już trochę czasu zmarnowałem na tę grę xD

1 polubienie

Lepiej pokaż boxa :)!

Po wielu kamieniach. W końcu się udało i mam! Medale zebrałem już wcześniej, jak się tylko pojawił event. Teraz, po… 400-500 kamieniach? Udało się go wydropić. Tylko jedna kopia, ale moja! SA10, pozwoliłem sobie już na tę przyjemność i po prostu go przygotowałem do teamu. Chociaż jeszcze nie wiem jakiego :smiley:

Tak nawiasem mam tych kont bardzo dużo. Dla zainteresowanych - tutaj link do mojego excela z kontami.

Powiem Ci, że nawet mnie zainteresowałeś mnie tą grą, spróbuję jej, ale na własnym koncie. Wolę mieć kontrolę nad początkami mego konta

Jasne, zachęcam do gry, jest całkiem spoko - szczególnie, że teraz jest dobry banner, na którym można ciekawe postaci wylosować. Tak jak ten Goku Black z mojego posta wyżej :slight_smile:

BTW. Po tym poście zrobiłem jeszcze jednego singla i znów wypadł INT Goku Black :smiley:

A proszę bardzo! Źle nie jest, ale mogłoby być lepiej :stuck_out_tongue:

Ooo kurde, ale tych LR Vegito i LR Gogeta to zazdroszczę, wielokrotnie summonowałem i nic z tego nie wyszło. PHY Trunksa też zawsze chciałem, ale nawet nie mam teamu na niego ¯_(ツ)_/¯. No i widzę, że kolega dobrze sobie w WT radzi, bo Picollo już LR - mnie się jeszcze nie udało, po 600 dniach lol.

Bardzo ładny boksik, podobny trochę do mojego, ale masz te postacie, których mi się nigdy nie udało trafić :smiley: (TEQ Vegito Blue [], AGL Goku []).

Jak szczęście na nowym bannerze?

Z nowych summonów obecnie bieda, po zrobieniu jednego multi wypadł tylko Goku SSJ4 Full Power i nic więcej, nie mam DSów, a ryzykowanie z botem trochę mi się nie uśmiecha :stuck_out_tongue: Piccolo już LR, ale niestety nie full potential :/, LR Vegito INT i Gogeta PHY wypadli mi jednocześnie z jednego multi summona, także fart razy miliard.

Ten bot, co to jest teraz open source to widać w nim, że bana raczej być nie powinno, ale YOUR CALL jak to mówią specjaliści od lingwistyki. Zazdroszczę takiego summona.

Ja mam takiego excela z kontami, które mam. Możesz zobaczyć najnowsze konta (nowejp) i najlepsze konto, które mi wypadło właśnie dziś :smiley:

Kwestia jest taka, że fajnie jednak nie mieć bana niż go mieć, sam wiesz jak to jest (albo i nie) jak Ci wlepiają bana za w sumie słuszny powód, ale jednak trochę napracowanko było żeby zdobyć większość xD

W ogóle jak to odpalić? Jestem programistycznym debilem więc poproszę krok po kroku xD

Pobierasz to I uruchamiasz odpowiednią dla siebie wersję. Potem wszystko jest mocno wytłumaczone i bez problemu dasz radę.

Dzięki, już się idluje nowe konto na wirtualną maszynkę :smiley:

1 polubienie

bida panie bidaaaaaaaaa xD 2k kamyków poszło się ciągnąć xD

To robisz nowe i od początku. Mi jakoś za 11-12 kontem zrobiło się 10 LR po sunmonach. I summonuj tylko na LR Caulifie. Tam największą szansa na dodatkowe LR. I oczywiście ten banner z LR guaranteed za 200 kamyków.

No taki mam zamiar, na szczęście w żaden sposób nie psuję tym gry innym osobom, więc można robić sobie tych kont i się nie martwić :smiley: (chociaż nadal na swoim prywatnym koncie tego nie odpalę XD)

W ogóle wspominałeś w podcaście o wersji z omegafarmem, zrobiłeś to działające? :smiley: